نُه حوزه انتخابیه و 131 داوطلب احتمالی

تاریخ انتشار : دوشنبه 08 مهر 1398 - ساعت : 08:56

کد مطلب: 237965 چاپ به اشتراگ گذاشتن

جدیدترین لیست اسامی کاندیداهای احتمالی مازندران در انتخابات مجلس یازدهم

نُه حوزه انتخابیه و 131 داوطلب احتمالی

اختصاصی مازندمجلس: پایگاه خبری مازندمجلس یا رصد فعالیت های سیاسی اجتماعی برای دومین بار لیستی از کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس در حوزه های 9گانه استان مازندران منتشر کرد.

اختصاصی مازندمجلس: کمتر از 5ماه به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی زمان باقی مانده است. افراد بسیاری این روزها با شروع فعالیت های میدانی و رسانه ای خود، درصدد حضور در عرصه انتخابات هستند. همچنین با به پایان رسیدن مهلت استعفا مسئولان و مدیران، می توان آمار دقیق تری درخصوص داوطلبان احتمالی ورود به مجلس ارائه داد.

پایگاه خبری مازندمجلس یا رصد فعالیت های سیاسی اجتماعی برای دومین بار لیستی از کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس در حوزه های 9گانه استان مازندران منتشر کرد.

شایان ذکر است احتمال هر گونه تغییر در معادلات انتخاباتی و ورود چهره های جدید و یا انصراف برخی افراد از ورود به عرصه انتخابات وجود دارد و این لیست، صرفا اسامی افرادی است که حضورشان در انتخابات مجلس آتی از احتمال بیشتری برخوردار است.

 

حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه

  1. احمدی - جعفر

  2. اسماعیل پور - احمد

  3. امامی - حمید

  4. برزگر نژاد - ایوب

  5. جمشیدی اردشیری - محمد

  6. خادم - علی

  7. دست باز - علی

  8. رحمانی خلیلی - محمود

  9. رحمانی خلیلی - وحید

  10. شاعری - علی محمد

  11. شریعتی - غلامرضا

  12. شفیعی خورشیدی - علی اصغر

  13. قاسمی - سید علی

  14. مهتابی - رمضانعلی

  15. میری قلعه سری - سید احمد

  16. نیکخواه - عبدالرحیم

  17. ریاحی - وحید

 

حوزه انتخابیه ساری و میاندورود

  1. ابراهیمی - عباسعلی

  2. آقامیری - سید محمد

  3. بابایی - عبدالرضا

  4. بابایی کارنامی - علی

  5. پیوندی - رضا

  6. جعفری - کوروش

  7. حجازی - سید علی

  8. دامادی - محمد

  9. روحی - ابوالقاسم

  10. زارعی - کمال

  11. زارعی - منصورعلی

  12. زمانی کیاسری - عالیه

  13. شجاعی کیاسری - سیداحمد

  14. شجاعی کیاسری - سید رمضان

  15. فولادی - مجیدرضا

  16. نجفی - علی

  17. نیازی - یارعلی

  18. یوسف نژاد - علی اصغر

 

حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار، سیمرغ

  1. ادیانی - سید علی

  2. بابایی استخرسری - رحمت الله 

  3. بوداغی - قربان

  4. ترابی وسطی کلایی - موسی

  5. جوانی - یوسفعلی

  6. حسینی - سید هادی

  7. رشیدی آلاشتی - امیر

  8. رضیان - عبدالله

  9. رعیت - ولی الله

  10. صالحی جویباری - روح الله

  11. صمدیان - علی محمد

  12. علیپور خنکداری - کمال

  13. فروزان - محمد

  14. فلاح - علی

  15. قبادیان - محبوب

  16. کاکویی لاریمی - محسن

  17. گرزین - اصغر

  18. قدمی - جوادالله 

  19. مرادیان کوچکسرایی - کیوان

  20. موسوی طارسی - میرنبی

  21. مهری - سودابه

  22. هاشم پور - مرتضی

 

حوزه انتخابیه بابل

  1. اکبرزاده جلودار - خیرالله

  2. آراییان - احمد

  3. بزرگی - شعبان ( تا زمانی که یک کاندیدای زن از هر جناحی حضور یابد )

  4. بیژنی - حسین

  5. نجفی خوشرودی - علی

  6. حیدرپو ر - مهدی

  7. سعادتی بیشه سری - مهدی

  8. شیرخانی - شهریار

  9. طاهری درگاهی - سید مجید

  10. علی نیا - سیف الله

  11. فاضلی - حسن

  12. فاطمی - احمد

  13. فغانپور - صفی الله

  14. قاسم زاده - حسینعلی

  15. کبود فیروزجایی - محسن

  16. کریمی فیروزجایی - علی

  17. مومنی - عابدین

  18. ناصری زاده - علی اکبر

  19. نیازآذری - حسین

  20. نیک اختر - هادی

 

حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار

  1. انتظارالمهدی - ابوالقاسم

  2. باقرزاده - علی اصغر

  3. جعفری - ناصر

  4. ربیعی - سید مظفر

  5. رحیمیان - علیرضا

  6. رنجبر - بهروز

  7. روحی - حجت الله

  8. فروغی - محمدرضا

  9. فرهادی - موسی

  10. نانواکناری - ولی الله

  11. نبی زاده - نقی

  12. هاشم ورزی - سید ابراهیم

 

حوزه انتخابیه نور و محمودآباد

  1. احسانی - نوروز

  2. اسماعیلی - جواد

  3. اسماعیلی - علی

  4. داودی - عنایت

  5. دستگذار - اسلام

  6. رضایی - نبی

  7. سالاریان - رضا

  8. علیزاده - روح الله

  9. فرزانه - ولی الله

  10. فیاضی - عبدالوحید

  11. متولی - صدرالدین

  12. محمدزاده - علی اکبر

 

حوزه انتخابیه آمل

  1. آجدانی - لطف الله

  2. پروین - مریم

  3. حاجی پور - رضا

  4. حسینی - سید عبدالله

  5. خضرایی - احمد

  6. علی تبار - فتح الله

  7. کاظمی دینان - مهدی

  8. متکان - علی اکبر

  9. محمدپور عمران - محمد

  10. یوسفیان ملا - عزت الله

 

حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت

  1. احمدی لاشکی - قاسم

  2. ایکانی - مازیار

  3. توکلی - مهدی

  4. جاودانی - احد

  5. سام دلیری - مرتضی

  6. صالحی - ایوب

  7. کیا دلیری - محمود

  8. لهراسبی - شهاب

  9. محسنی بندپی - محمدعلی

 

حوزه انتخابیه تنکابن، رامسر و عباس آباد

  1. امینی - علی

  2. حجتی نیا - جمشید

  3. زرودی - رستم

  4. شریعت نژاد - شمس الله

  5. شمس - درویشعلی

  6. شیرودی - آناهیتا

  7. صابری - فخرالدین

  8. قنبرهراتی - احمدعلی

  9. گلین مقدم - خدیجه

  10. مشایخی - غلامرضا

  11. هاشمی - سید ابراهیم


برچسب ها : #مجلس #انتخابات #مجلس یازدهم #کاندیداهای احتمالی #کاندیداهای احتمالی مجلس یازدهم #مازندران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نُه حوزه انتخابیه و 131 داوطلب احتمالی


X https://sport45.site/