مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 234530 -تاریخ انتشار : شنبه 04 فروردین 1397 -ساعت : 21:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن
یوسفیان ملا: دولت برای ایجاد اشتغال باید به طور جدی برنامه ریزی کند

نماینده مردم آمل عنوان کرد؛

یوسفیان ملا: دولت برای ایجاد اشتغال باید به طور جدی برنامه ریزی کند

مازندمجلس: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مهم‌ترین اولویت‌هایی را که مسئولان در سال ۹۷ باید مدنظر قرار دهند، تبیین کرد.

مازندمجلس: عزت‌الله یوسفیان‌ملا درباره مهم‌ترین اولویت‌هایی که مسئولان در سال 97 باید مدنظر قرار دهند، اظهار کرد: ایجاد اشتغال یکی از مهم‌ترین خواسته‌های ملت است و مسئولان باید در سال جدید بیش از پیش به آن توجه کنند.
وی با تاکید بر اینکه اشتغال باید جزء برنامه‌های اصلی و مورد تاکید مسئولان باشد، گفت: ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های لازم برای ایجاد اشتغال و رفع بیکاری فراهم است و مسئولان و به ویژه دولت باید در این زمینه برنامه‌ریزی جدی کنند.
نماینده مردم آمل در مجلس با بیان اینکه برای اشتغال‌زایی باید مسئولان همت بیشتری کنند، تصریح کرد: در این راستا باید همه موانعی که بر سر راه اشتغال وجود دارد، برطرف کرد.
یوسفیان‌ملا با اشاره به اینکه منابع و امکانات لازم برای اشتغال‌زایی در کشور وجود دارد، خاطرنشان کرد: ما واحدهای صنعتی و تولیدی متعددی داریم که باید از همه ظرفیت‌های آن‌ها استفاده کنیم تا مشکل بیکاری را حل و فصل کنیم.


منبع : نامه نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مسئولان - استان - بوشهر - اشتغال - اینکه - تدبیر - زمینه - ایرانی - اشتغال‌زایی - کالای - سرمایه‌گذاری - ایران - فراهم - ظرفیت‌های - تاکید - مهم‌ترین - اعتماد - کشاورزی - تبلیغ - ایجاد - فعالیت‌ها - یوسفیان‌ملا - کیفیت - بیکاری - برنامه‌ریزی - اشاره - اظهار - ارتقای - استفاده - بهترین -

مطالب مرتبط با : یوسفیان ملا: دولت برای ایجاد اشتغال باید به طور جدی برنامه ریزی کند
نظر شما در مورد : یوسفیان ملا: دولت برای ایجاد اشتغال باید به طور جدی برنامه ریزی کند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها