جلوگیری از خرید و فروش آرای نمایندگان با عملی شدن طرح شفافیت

تاریخ انتشار : شنبه 20 مهر 1398 - ساعت : 11:34

کد مطلب: 238026 چاپ به اشتراگ گذاشتن

اختصاصی مازندمجلس؛

جلوگیری از خرید و فروش آرای نمایندگان با عملی شدن طرح شفافیت

اختصاصی مازندمجلس: شفافیت آرا، شفافیت در عملکرد، طهارت اقتصادی و سلامت مالی و اخلاقی خطوط قرمزی است که در اذهان عمومی برای نامزدهای انتخابات، مسُولان و مدیران به وجود آمده است.

اختصاصی مازندمجلس: در همین راستا بسیاری از نخبگان و صاحبان تریبون این مطالبه عمومی را مطرح می‌نماین، ظهر امروز نیز حجت الاسلام روحانی امام جمعه بابل به ضرورت شفافیت در نظام اسلامی اشاره کرد و افزود: متاسفانه در مجلس شورای اسلامی شفافیت آرا با اقبال شایسته مواجه نشد، در نظام مردم‌سالاری چون طرف منتخبان مردم است، باید نسبت به این مسائل اشراف داشته باشند، ابهام در عملکرد و تصمیمات فسادزا است، ائمه نسبت به مسئله شفافیت اهتمام خاصی داشتند.

امام جمعه بابل بیان داشت: حق مردم است که در نظام جمهوری بر تصمیم گیری‌ها آگاه باشند، شفافیت در عملکرد سبب می‌شود مسئولیت انجام امور توسط افراد پذیرفته شود.

در خصوص شفافیت آرای نمایندگان نیز اگر این امر صورت گیرد، دیگر معامله صورت نمی‌گیرد، من از برخی نمایندگان شنیدم در عرض یک روز، رای برخی نمایندگان با یک تماس و معامله برمی‌گردد لذا شفافیت سبب جلوگیری از این داد و ستدها می‌شود. 


برچسب ها : #انتخابات سالم #رأی پاک #شفافیت #طرح شفافیت آراء نمایندگان #شفافیت آراء #مجلس یازدهم #انتخابات 98 #انتخابات مجلس شورای اسلامی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : جلوگیری از خرید و فروش آرای نمایندگان با عملی شدن طرح شفافیت


X https://sport45.site/