رفت و آمد پررنگ قالیباف به مشهد/ سرلیستی جلیلی در انتخابات تهران

تاریخ انتشار : شنبه 04 آبان 1398 - ساعت : 11:16

کد مطلب: 238158 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رفت و آمد پررنگ قالیباف به مشهد/ سرلیستی جلیلی در انتخابات تهران

گمانه‌ها درباره سرلیستی اصولگرایان در تهران و مشهد برای انتخابات مجلس شورای هر روز بیشتر می‌شود. این روزها از رفت و آمد پررنگ قالیباف به مشهد خبرهایی به گوش می‌رسد و صحبت‌هایی هم درباره سرلیستی جلیلی در تهران مطرح می‌شود.

مازندمجلس: مرتضی طلایی از دوستان نزدیک محمدباقر قالیباف که در نیروی انتظامی و مدیریت شهری همکاری نزدیکی با او داشت، درباره اخبار مربوط به سرلیستی قالیباف از تهران یا مشهد گفت: آقای قالیباف برای مجلس کاندیدا نخواهد شد، نه از تهران، نه از مشهد و نه از هیچ کجای دیگری. اتفاقا در خبرها دیدم آقای شیران نماینده مشهد در مجلس که ارتباط بیشتری با آقای قالیباف دارد، نیز اعلام کرد «آقای قالیباف نامزد انتخابات مجلس نمی‌شود.»

وی درباره چرایی مانور تبلیغاتی روی نامه قالیباف برای سرلیستی اصولگرایان بیان کرد: این مسئله می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد اما به اعتقاد من علت را باید از همان‌هایی که این کار را می‌کنند پرسید. آقای قالیباف در کنار سایر نیروهای انقلابی اصولگرا تلاش می‌کند تا یک مجلس کارآمد، انقلابی، جوان و موفق تشکیل شود.

این فعال سیاسی اصولگرا درباره علت عدم همخوانی حوزه تخصصی قالیباف با نهاد قانونگذاری، یادآور شد: کسی که کار اجرایی کرده حتما در حوزه قانون گذاری هم می‌تواند موفق شود. اتفاقا اگر همه نمایندگان مجلس تجربه اجرایی داشتند چه بسا بسیار بهتر می‌توانستند قانونگذاری کنند چون مصوباتی را می‌گذراندند که در صحنه عمل با مشکل مواجه نشود اما در کل آقای قالیباف به طور طبیعی نباید تصمیمی برای ورود به انتخابات مجلس داشته باشد.

وی ادامه داد: آقای قالیباف یک شخصیت تکلیف گراست، اگر بر او تکلیف شود تا به عرصه‌ای که نیاز انقلاب است پا بگذارد، این کار را خواهد کرد. برای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ هم این طور خواهد بود که اگر به او تکلیف شود حضور پیدا می‌کند. اول باید انتخابات مجلس تمام و نتیجه آن اعلام شود. نتیجه انتخابات مجلس می‌تواند معادلات و آرایش سیاسی انتخابات ریاست جمهوری را شفاف‌تر و روشن‌تر کند.

طلایی درباره پیوستن جبهه پایداری به ائتلاف نیروهای انقلابی اصولگرا گفت: همه تلاش‌ها برای آن است که این اتفاق بیفتد. همه نیروهایی که خودشان را منتسب به جریان انقلاب و اصولگرایی می‌دانند باید در کنار هم قرار بگیرند تا لیستی یکپارچه و یکدستی را برای انتخابات ارائه کنند. اگر این اتفاق بیفتد به نفع جریان انقلابی و اصولگرا خواهد بود تا آنکه بخواهند هر کدام جداگانه لیست بدهند.


منبع : مستقل آنلاین

برچسب ها : #انتخابات مجلس 98 #قالیباف #ائتلاف انتخاباتی اصولگرایان #مازندمجلس

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : رفت و آمد پررنگ قالیباف به مشهد/ سرلیستی جلیلی در انتخابات تهران


X https://sport45.site/