از رئیس جمهور حمایت شود

تاریخ انتشار : شنبه 25 آبان 1398 - ساعت : 10:59

کد مطلب: 238201 چاپ به اشتراگ گذاشتن

از رئیس جمهور حمایت شود

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه باید از اقدامات رئیس جمهور که در راستای ایجاد شفافیت است، حمایت شود، گفت: از نظر بنده رئیس جمهور در حال دست گذاشتن بر روی حساس‌ترین مسائل است که می‌تواند نتایج خوبی در راستای شفاف‌سازی برای مردم به دنبال داشته باشد.

مازندمجلس: قاسم میرزایی‌نیکو با اشاره به هجمه‌ها علیه رئیس جمهور پس از سخنرانی در یزد در رابطه با الزام مبارزه با فسادهای میلیارد دلاری بیان کرد:‌ از نظر بنده رئیس جمهور در حال دست گذاشتن بر روی حساس‌ترین مسائل است که می‌تواند نتایج خوبی داشته باشد. اینکه بعضی‌ها تلقی می‌کنند که رئیس جمهور به دنبال هدف خاصی می‌باشد بنده قبول ندارم و از نظر بنده از آنجا که ایشان با اقدامات خود به دنبال شفاف‌سازی هستند باید از آن‌ها استقبال شود.

وی در ادامه اظهار کرد: امروز وضعیت مردم در روستاها و شهرها روز به روز در حال بدتر شدن است و مبارزه با فساد یکی از اقداماتی است که باید انجام شود.

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس تصریح کرد: نظام ما دارای ثروت زیادی است که شاید همه آن در اختیار دولت نباشد اما اکنون باید در خصوص آن‌ها تصمیم‌گیری شود. هر روز شاهد افزایش تورم هستیم و باید با انجام سلسله اقداماتی فشار را از روی مردم کم کنیم.

وی در ادامه تأکید کرد: اولین گام در این راستا مبارزه با فساد است که رئیس جمهور نیز بر این موضوع تأکید داشتند. دومین گام سرمایه‌ای است که در بعضی از بخش‌ها انباشته شده و امروز باید به میدان بیاید. در گام سوم باید جلوی برخی از مخارج که نتیجه آن‌ها حرکاتی پوپولیستی است را گرفت.

وی افزود: حرکت در راستای این سه گام می‌تواند کمک کند تا در برابر فشارها مقاومت کنیم.


منبع : خانه ملت

برچسب ها : #شفافیت-مالی #مبارزه-با-فساد #مجلس-یازدهم #مازند مجلس

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : از رئیس جمهور حمایت شود


X https://sport45.site/