توسعه اشتغال مهم ترین اولویت کشور

تاریخ انتشار : یکشنبه 03 آذر 1398 - ساعت : 11:58

کد مطلب: 238219 چاپ به اشتراگ گذاشتن

توسعه اشتغال مهم ترین اولویت کشور

موافقان دو فوریت طرح ایجاد مناطق ویژه اقتصادی با اشاره به شرایط فعلی کشور معتقد بودند توسعه اشتغال مهم ترین اولویت کشور است که با تصویب طرح ایجاد مناطق ویژه اقتصادی تا حدودی محقق می شود.

مازندمجلس: روح الله بابایی صالح که به عنوان اولین موافق طرح ایجاد مناطق ویژه اقتصادی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 3 آذرماه) مجلس شورای اسلامی سخن می گفت، اظهار کرد: با رأی مثبت به این طرح شاهد توسعه اشتغال و سرمایه گذاری در کشور خواهیم بود و نباید به خاطر ضعف عملکردی در برخی مناطق اقتصادی اصل موضوع را زیر سوال ببریم.

وی افزود: نقاط قوت زیادی در موضوع ایجاد مناطق ویژه اقتصادی دیده شده است که رونق تولید، اشتغال، رشد سرمایه گذاری، افزایش درآمدهای کشور و توسعه روابط اقتصادی از جمله این نقاط قوت است.

در ادامه احمد مازنی به عنوان دومین موافق طرح ایجاد مناطق ویژه اقتصادی، گفت: با توجه به مشکلاتی که تحریم های ظالمانه و یک سوئه آمریکا برای ما ایجاد کرده است بحث اقتصاد یکی از اولویت های مهم ما در سال رونق تولید است و برای مقاومت در برابر این تحریم ها باید بخش تولید تقویت شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: چه اشکالی دارد شرایطی در سرتاسر کشور ایجاد شود تا زمینه تعامل و ایجاد ارتباط اقتصادی با کشورهای دیگر فراهم گردد.

وی ادامه داد: نیاز به تامین ارز در کشور، توسعه سرمایه گذاری، اشتغال و رونق تولید از اولویت هایی است که در کنار توسعه گردشگری در طرح مذکور دیده شده و من به عنوان یک نماینده این طرح را از اولویت های مهم کشور می دانم.


منبع : خانه ملت

برچسب ها : #توسعه-اشتغال #طرح-ایجاد-مناطق-ویژه-اقتصادی #توسعه گردشگری #مازندمجلس

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : توسعه اشتغال مهم ترین اولویت کشور


X https://sport45.site/