"سعید جلیلی" کاندیدای انتخابات مجلس نمی شود

تاریخ انتشار : یکشنبه 03 آذر 1398 - ساعت : 14:21

کد مطلب: 238224 چاپ به اشتراگ گذاشتن

"سعید جلیلی" کاندیدای انتخابات مجلس نمی شود

مسئول هماهنگی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان خراسان رضوی گفت که سعید جلیلی هیچ برنامه‌ای برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه مشهد ندارد.

مازندمجلس: حمیدرضا ترقی مسئول هماهنگی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان خراسان رضوی با بیان اینکه در استان خراسان رضوی شرایط برای وحدت گزینه‌های انقلابی مهیا شده است، گفت: البته تاکنون درباره شاخصه‌ها بحث شده و درباره مصداقی بحثی صورت نگرفته است اما برداشت ما این است که کارها به‌خوبی شکل گرفته است.

وی در پاسخ به این سؤال که گفته می‌شود سعید جلیلی از شهر مشهد کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی خواهد شد، توضیح داد: وی در ابتدا به‌عنوان گزینه مطرح بود اما بعد از گفت‌وگوهایی که با دوستان ایشان داشتیم به این نتیجه رسیدیم که آقای جلیلی برنامه‌ای برای شرکت در انتخابات مجلس ندارد.

ترقی گفت: البته آقای جلیلی برای کاندیداتوری در حوزه انتخابیه مشهد مطرح بودند اما اکنون مشخص شده که خود ایشان تمایلی برای کاندیداتوری ندارد.

وی درباره اختیارات و دایره مسئولیت خود در استان خراسان رضوی، گفت: بنده مسئول استان خراسان رضوی از سوی شورای هماهنگی ائتلاف هستم اما ما اختیارات لازم به شهرستان‌ها داده‌ایم که خودشان تصمیم بگیرند و اگر به موارد اختلافی برسند ما برای رفع اختلاف ورود می‌کنیم اما در غیراین‌صورت، ورودی به شهرستان‌های استان خراسان رضوی نخواهیم داشت.


منبع : ایسنا

برچسب ها : #سعید-جلیلی #کاندیدای-انتخابات-مجلس #شورای-هماهنگی-ائتلاف #مازندمجلس

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : "سعید جلیلی" کاندیدای انتخابات مجلس نمی شود


X https://sport45.site/