دادستان برای تبلیغات نمایندگان مجلس هم خط قرمز تعیین کند

تاریخ انتشار : چهار شنبه 06 آذر 1398 - ساعت : 09:25

کد مطلب: 238237 چاپ به اشتراگ گذاشتن

دادستان برای تبلیغات نمایندگان مجلس هم خط قرمز تعیین کند

اختصاصی مازندمجلس: یک فعال سیاسی در غرب مازندران گفت: انتخابات در مازندران وابسته به قومیت است که اگر رفتارهای سیاسی درستی در این خصوص وجود داشته باشد به‌طور حتم انتخاب درستی نیز صورت خواهد گرفت.

اختصاصی مازندمجلس: جعفر قمی در گفت وگو با مازند مجلس اظهار داشت: اگر عزل و نصب‌ها، سیاسی و انتصابات بر اساس بقای قدرت و حضور در پست مدیریتی باشد و همچنین بودجه دولت به نام شخص مصادره شود، انتخابات مفهومی ندارد.

وی افزود: مسئولین اجرایی و وزارت کشور باید در این مسیر نظارت بیش‌ازپیش کنند تا انتخابات مسیر صحیح خود را طی کند. به‌طور مثال اگر دادستان از حالا می‌گوید هرگونه تحرک تبلیغاتی ممنوع است، خط قرمزها نیز برای نمایندگان مجلس تعیین شود.

این فعال سیاسی اظهار داشت: نمی‌شود نمایندگانی که سال‌ها تریبون خاموش مجلس بوده‌اند اکنون در آستانه انتخابات جزء فعالین شده و در عزل و نصب‌ها دخالت کنند.

وی تصریح کرد: به دلیل مشغله‌های بیش‌ازحد مردم، هنوز فضای انتخاباتی سرد بوده و فعلاً جزو اولویت‌های مردم نیست.

قمی در ادامه بیان داشت: عزل و نصب‌هایی که در استان مازندران صورت می‌گیرد و افرادی که به‌یک‌باره پستی را تصاحب می‌کنند همان مسئولین یا نمایندگانی می‌شوند که با شروع مسئولیت به حامیان خود بدهکار و وام‌دار خواهند بود.

وی یادآور شد: مادامی‌که جریان انتخابات کلید می‌خورد وزارت کشور با ابلاغ بخش‌نامه هرگونه عزل و نصب‌ها را ممنوع اعلام می‌کند اما هنوز شاهد این موضوع در مازندران هستیم.


برچسب ها : #مازندران-وابسته-به-قومیت #مسئولین-اجرایی #مسئولین-اجرایی #مازند-مجلس

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دادستان برای تبلیغات نمایندگان مجلس هم خط قرمز تعیین کند


X https://sport45.site/