ضرورت اصلاح ساختار بودجه‌ریزی در مجلس یازدهم

تاریخ انتشار : سه شنبه 12 آذر 1398 - ساعت : 12:07

کد مطلب: 238277 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ضرورت اصلاح ساختار بودجه‌ریزی در مجلس یازدهم

یک نماینده ادوار مجلس و داوطلب انتخابات مجلس یازدهم گفت: مردم از مشکلات اقتصادی گله‌مند هستند، اما مجلس دهم در زمینه اقتصادی خیلی وقت نگذاشت.

مازندمجلس: ارسلان فتحی پور پس از ثبت نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از استان آذربایجان شرقی و شهرستان های کلیبر، خداآفرین و هوراند در انتخابات شرکت می‌کنم، اظهار کرد: من آمادگی دارم هزینه های انتخاباتی خود را شفاف اعلام کنم. همچنین الان هم آمادگی دارم اموال و دارایی‌های خود را اعلام کنم.

وی با بیان اینکه مردم از مشکلات اقتصادی گله‌مند هستند اما در زمینه اقتصادی، مجلس دهم آنقدر که باید وقت نگذاشت، تصریح کرد: در دوره گذشته مجلس، بسیاری قوانین مزاحم کشور احصا شده بود و قرار بود این قوانین حذف شود، ولی این تفاق نیفتاد. خیلی از قوانین تصویب شده هم اجرا نمی شود. در مجلس یازدهم باید قوانین که مانع تولید و سرمایه گذاری است تسهیل شود تا بتوانیم با تحریم ها مقابله کنیم؛ در واقع باید با قانون بتوانیم تحریم ها را دور بزنیم تا مشکلات اقتصادی کاهش یافته و اعتماد مردم به نمایندگان مجلس بیشتر شود.

فتحی پور ادامه داد: مجلس یازدهم وابستگی بودجه کشور به درآمدهای نفتی را به حداقل برساند. ساختار بودجه ریزی هم باید اصلاح شود و این مساله باید در راس اولویت های مجلس یازدهم باشد. مجلس یازدهم در راستای سیاست های گام دوم انقلاب عمل کند.

وی درباره جریان سیاسی خود گفت: من به جریان اصولگرای مستقل تعلق داشته و فردی ولایتمدار هستم، ولی در شهرستان به صورت لیستی در انتخابات شرکت نمی کنم.


منبع : ایسنا

برچسب ها : #مجلس-یازدهم #اصلاح-ساختار-بودجه‌ریزی #مازندمجلس - فراکسیون مجلس - روحانی - انتخاب وزرا

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ضرورت اصلاح ساختار بودجه‌ریزی در مجلس یازدهم


X https://sport45.site/