حل مشکلات اقتصادی،مهمترین اولویت مجلس یازدهم باشد

تاریخ انتشار : سه شنبه 12 آذر 1398 - ساعت : 12:13

کد مطلب: 238279 چاپ به اشتراگ گذاشتن

حل مشکلات اقتصادی،مهمترین اولویت مجلس یازدهم باشد

‎نماینده مردم کازرون و کوه‌چنار در مجلس گفت: مهمترین اولویت مجلس یازدهم باید حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم باشد، زیرا مردم در سال آینده تحمل فشارهای اقتصادی مضاعف را ندارند.

مازندمجلس: حسین رضازاده با اشاره به اولویت‌های مجلس یازدهم اظهار داشت: مهمترین اولویت مجلس یازدهم باید حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم باشد، زیرا مردم در سال آینده تحمل فشارهای اقتصادی مضاعف را ندارند و باید وضعیت معیشی مردم سامان یابد.

نماینده مردم کازرون و کوه‌چنار در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در سال آینده باید فکری به حال وضعیت درآمدی مردم و همچنین اشتغال جوانان شود.

وی در خصوص عملکرد مجلس دهم، افزود: با توجه به اینکه در طول عمر مجلس دهم، کشور شرایط حساسی را تجربه کرد اما مجلس دهم عملکرد خوب و قابل قبولی داشت زیرا شرایط بین المللی ما خاصی بود و حتی شاید سخت تر از زمان جنگ بود.

رضازاده ادامه داد: طی دو سه سال اخیر هر دو ماه یک بحران در کشور داشتیم یا بحران اجتماعی، بین اللملی و حوادث طبیعی نظیر سیل و زلزله داشته ایم و شرایط کشور کاملا ویژه بود.

نماینده مردم کازرون و کوه‌چنار در مجلس شورای اسلامی گفت: ‎در این سال‌ها آمریکا شمشیر را از رو برای ما بسته است و در حال حاضر تحریم‌های آمریکا کاملا ظالمانه و مصداق بارز تروریسم اقتصادی است با توجه به این مشکلات مجلس عملکرد قابل قبولی داشته است.

رضازاده با اشاره به ثبت نام مجدد خود از حوزه انتخابیه کازرون و کوه چنار ،اظهار داشت: در انتخابات مجلس یازدهم بصورت مستقل شرکت می‌کنم.


منبع : خانه ملت

برچسب ها : #مجلس-یازدهم #مشکلات-اقتصادی #مجلس-شورای-اسلامی #مازندمجلس

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : حل مشکلات اقتصادی،مهمترین اولویت مجلس یازدهم باشد


X https://sport45.site/