انتقاد یک نماینده از لاریجانی

تاریخ انتشار : دوشنبه 18 آذر 1398 - ساعت : 12:14

کد مطلب: 238318 چاپ به اشتراگ گذاشتن

انتقاد یک نماینده از لاریجانی

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس از علی لاریجانی درباره عملکرد مرکز پژوهش‌‌های پارلمان انتقاد کرد.

مازندمجلس: حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز (دوشنبه، 18 آذر) پارلمان و در ادامه بررسی لایحه درآمد پایدار شهرداری‌ها و دهیاری‌ها خطاب به علی لاریجانی رئیس مجلس که ریاست جلسه را به عهده داشت، گفت: جایگاه مرکز پژوهش‌ها و نظراتش در طرح‌ها و گزارش‌ها فراموش شده است.

وی با بیان اینکه مرکز پژوهش‌های مجلس بازوی پارلمان است و بنا بود گزارش‌های مکتوب به نمایندگان ارائه دهد، اظهار داشت: اعلام می‌شود که گزارش‌های مرکز پژوهش‌ها به صورت الکترونیکی است، اما ما چنین چیزی ندیدیدم و یا لااقل مانند جزئیات قبوض الکترونیکی آب و برق است و خیلی مشهود نیست.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس تصریح کرد: گزارش‌های الکترونیکی مرکز پژوهش‌ها در شرایط فعلی نیز به نمایندگان ارائه نمی‌شود.

براساس این گزارش، علی لاریجانی رئیس مجلس در پاسخ به حاجی‌دلیگانی، گفت: مرکز پژوهش‌های مجلس گزارش الکترونیکی ارائه می‌دهد و این گزارش‌ها برای بنده ارسال شده است، البته حاجی‌دلیگانی نیز در پاسخ به لاریجانی اظهار داشت: چنین چیزی نیست و ما گزارش‌های الکترونیکی از مرکز پژوهش‌‌ها دریافت نکرده‌ایم.


منبع : ایسنا

برچسب ها : #علی-لاریجانی #مجلس-شورای-اسلامی #انتقاد-از-علی-لاریجانی #مازندمجلس

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : انتقاد یک نماینده از لاریجانی


X https://sport45.site/