با تکیه بر صداقت، شفافیت و درستکاری قدم بر می دارم/  مردمم را در جریان روند فعالیت های خود قرار می دهم

تاریخ انتشار : سه شنبه 19 آذر 1398 - ساعت : 12:18

کد مطلب: 238328 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نجفی خوشرودی؛

با تکیه بر صداقت، شفافیت و درستکاری قدم بر می دارم/ مردمم را در جریان روند فعالیت های خود قرار می دهم

نماینده مردم بابل گفت: همیشه 3 محور اصلی صداقت، شفافیت و درستکاری را سرلوحه فعالیت خود قرار داده ام.

مازندمجلس: علی نجفی، نماینده مردم بابل و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اگر با صلاحدید و انتخاب مردم به مجلس یازدهم راه یابم، مطابق گذشته 3 هدف مهم برای فعالیت های خود را دنبال خواهم کرد.

وی افزود: کمک به حفظ و تحقق مفاد و ارزش های قانون اساسی از جمله حقوق شهروندی،کمک به تقویت تعامل سازنده جمهوری اسلامی ایران در روابط خارجی و توسعه گرایی در کشور به ویژه در شهرستان بابل را در کنار وظایف اصلی مجلس شورای اسلامی که قانون گذاری و نظارت بر اجرای قوانین را بر عهده دارد، از جمله اهداف برنامه ریزی شده و در دستور کار بنده به شمار می رود.

وی در پاسخ به این سوال که عملکرد خود را در دوره دهم مجلس چگونه ارزیابی می کنید، افزود: عملکرد مسئولان را باید مردم عزیزمان قضاوت کنند اما بنده سعی کرده ام در دوران خدمتم با تکیه بر 3 اصل درستکاری، شفافیت و صراحت و صداقت حرکت کنم چرا که این اصول برای من مقدس هستند و با جدیت بر آن تکیه می کنم.

نجفی با اشاره به برنامه های خود برای مجلس یازدهم ادامه داد: با نظر مشاورین، دلسوزان شهر بابل، نخبگان و مسئولان اجرایی در بخش های مختلف تلاش خواهیم کرد تا ایده های جدیدی را دنبال کنیم اما حمایت از سرمایه گذاری و توسعه گرایی کمک به اتمام پروژه های اجرایی و استفاده از ظرفیت های موجود بابل، محورهای اصلی فعالیت هاییم هستند که تیم ما به آن فکر می کند بنابراین در فرصت مناسب در خصوص جزئیات این دست از برنامه ها، مردم عزیز بابل را از روند کار و برنامه ها مطلع خواهم کرد.

نماینده مردم بابل خاطر نشان کرد: با استفاده از تجربه ای که در این دوره داشته ام سعی خواهم کرد با انسجام و توجه بیشتر به ظرفیت شهرستان و با استفاده از دلسوزان شهر بابل، مشکلات باقی مانده را پیگیری کنم.


برچسب ها : #شفافیت #صداقت #مجلس-یازدهم #علی-نجفی-خوشرودی #مازندمجلس

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : با تکیه بر صداقت، شفافیت و درستکاری قدم بر می دارم/ مردمم را در جریان روند فعالیت های خود قرار می دهم


X https://sport45.site/