نماینده مجلس: در حدود ۱۰۰ هزار میلیارد فرار مالیاتی داریم/برخی اعداد بودجه توهمی است

تاریخ انتشار : شنبه 23 آذر 1398 - ساعت : 11:46

کد مطلب: 238358 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نماینده مجلس: در حدود ۱۰۰ هزار میلیارد فرار مالیاتی داریم/برخی اعداد بودجه توهمی است

نماینده ملایر در مجلس، گفت: ۱۹۵هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی در بودجه سال آینده پیش‌بینی شده، درحالی‌که ۱۰۰ هزار میلیارد فرار مالیاتی در کشور وجود دارد.

مازندمجلس: حجت‌الاسلام احد آزادی خواه نماینده ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ارائه لایحه بودجه سال 99 به مجلس از سوی رئیس‌جمهور گفت: قرار بود دولت در ساختار بودجه اصلاحاتی را انجام دهد، اما در بودجه سال 99 آثاری از این اصلاح ساختار دیده نمی‌شود.

وی با بیان اینکه دولت در بودجه سال 99 فروش 80هزار میلیارد تومان اوراق مالی اسلامی پیش‌بینی کرده است، ادامه داد: قطعاً این کار غیرکارشناسی بوده و در آینده کشور را مقروض می‌کند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تأکید بر اینکه رئیس‌جمهور اعلام کرده بود بودجه امسال بدون نفت است، تصریح کرد: تعجب آور است که 750هزار بشکه معیار فروش نفت، در لایحه بودجه است که رقمی غیرواقعی است.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: 195هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی در بودجه سال آینده پیش‌بینی شده، درحالی‌که 100هزار میلیارد فرار مالیاتی در این کشور وجود دارد، بر اساس آمار تنها دو قشر از اقشار مردم حدود 19هزار میلیارد تومان مالیات بدهکار هستند.

آزادی‌خواه اضافه کرد: برخی از اعداد بودجه سال 99 توهمی است که باید در کمیسیون تلفیق بودجه و صحن علنی پارلمان این اعداد اصلاح شود.


منبع : تسنیم

برچسب ها : #نماینده-مجلس #فرار-مالیاتی #مازندمجلس

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نماینده مجلس: در حدود ۱۰۰ هزار میلیارد فرار مالیاتی داریم/برخی اعداد بودجه توهمی است


X https://sport45.site/