استعفای روحانی بر مشکلات کشور و سختی معیشتی مردم می‌افزاید

تاریخ انتشار : سه شنبه 26 آذر 1398 - ساعت : 12:25

کد مطلب: 238384 چاپ به اشتراگ گذاشتن

استعفای روحانی بر مشکلات کشور و سختی معیشتی مردم می‌افزاید

اعضای شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران در پایان جلسه هفتگی خود در واکنش به پیشنهاد برخی چهره‌های اصلاح‌طلب از جمله عباس عبدی مبنی بر لزوم استعفای روحانی، تاکید کردند: کنار رفتن روحانی ممکن است بر مشکلات کشور و‌ سختی معیشت مردم بیافزاید.

مازندمجلس: جلسه هفتگی دفتر سیاسی حزب اتحاد ملت ایران شب گذشته، 25 آذرماه در محل دفتر مرکزی حزب و به ریاست علی شکوری‌راد، دبیرکل برگزار شد.

در این جلسه ضمن بحث و بررسی اخبار روز، موضوع استیضاح وزیر کشور توسط نمایندگان مجلس با دریافت آخرین اخبار مربوط به این موضوع مورد بحث واقع شد. جمع بندی مباحث در این جلسه‌ آن بود که وزیر کشور در خصوص نحوه اعلام سهمیه بندی بنزین مناسب عمل نکرده و در مدیریت بحران پیش آمده پس از افزایش قیمت بنزین و کاهش تبعات آن مدیریت قابل قبولی نداشته است.

از این رو اعضای دفتر سیاسی حزب اتحاد ملت با توجه به ابعاد خسارت‌های جانی و مالی، استیضاح رحمانی فضلی، وزیر کشور، را اقدام مناسبی برای روشن شدن سیر و ابعاد ماجرا و شفاف شدن مسئولیت‌ها در دولت و نهادهای ذیربط و نیز پاسخ به انتظارات به حق معترضین و آسیب دیدگان دانسته و همراهی حزب را با نمایندگان مجلس در این موضوع اعلام کردند.

همچنین در این جلسه خبر پیشنهاد استعفای روحانی توسط یکی از صاحب‌نظران سیاسی و واکنش‌ها نسبت به آن مورد توجه قرار گرفت. اعضاء دفتر سیاسى تأکید کردند که موضع حزب على‌رغم انتقادات جدی نسبت به عملکرد روحانی و دولت همچنان «اتحاد و انتقاد» است و نه تنها کنار رفتن روحانی مشکلی را حل نمی‌کند بلکه ممکن است بر مشکلات کشور و‌ سختی معیشت مردم بیافزاید. بنابراین ضمن بیان انتقادات نسبت به دولت باید کمک و حمایت شود تا قدم‌های روحانی در عرصه بین‌الملل برای کاهش و رفع تحریم‌ها به نتیجه برسد و فشار اقتصادی بر کشور و مردم کاهش یابد.


منبع : تسنیم

برچسب ها : #حزب-اتحاد-ملت #استعفای-روحانی #مازندمجلس

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : استعفای روحانی بر مشکلات کشور و سختی معیشتی مردم می‌افزاید


X https://sport45.site/