یک نماینده مجلس: کاندیداهای انتخابات ایده‌های عملیاتی ارائه دهند

تاریخ انتشار : سه شنبه 26 آذر 1398 - ساعت : 12:45

کد مطلب: 238385 چاپ به اشتراگ گذاشتن

یک نماینده مجلس: کاندیداهای انتخابات ایده‌های عملیاتی ارائه دهند

نماینده مردم بندرعباس در مجلس ضمن اینکه معتقد است یده‌های عملیاتی می‌تواند به توسعه روزافزون کشور منجر شده و گره‌ای از مشکلات باز کند، از کاندیداهای انتخابات خواست که ایده‌های عملیاتی ارائه دهند.

مازندمجلس: احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نزدیک شدن به ایام یازدهمین دوره انتخابات مجلس، گفت: یکی از نکاتی که از سوی کاندیداهای این دوره از انتخابات مجلس می‌بایست مدنظر قرار گیرد، طرح ایده‌ها و برنامه‌های عملیاتی است.

وی اظهار داشت: اغلب مشاهده می‌شود که کاندیداهای انتخابات مجلس، برنامه‌ها و ایده‌هایی را به مردم در برهه انتخابات ارائه می‌دهند که اصلا سنخیتی با وظایف نمایندگی‌شان ندارد که در این شرایط فقط برای موکلان‌نشان توقعات و انتظارات بیهوده ایجاد می‌کند.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس تصریح کرد: اصولا کاندیداهای انتخابات مجلس می‌بایست با برنامه و ایده‌های جدید وارد عرصه انتخابات شوند، در غیر اینصورت شاهد مجلسی ناکارآمد و باری به هر جهت در دوره یازدهم خواهیم بود.

مرادی، یکی از فواید ارائه برنامه‌ها و ایده‌های عملیاتی از سوی کاندیداهای انتخابات مجلس، موجب کارآمدی بیشتر مجلس و نیز پاسخ‌گویی شفاف به مردم دانست و افزود: اگر کاندیداهای انتخابات مجلس با ایده و برنامه پا به عرصه تبلیغات بگذارند، قاعدتا در برابر مردم نیز پاسخ‌گو بوده که همین امر به هدفمندی و کارآمدی مجلس کمک می‌کند.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: در شرایط موجود کشور، ایده‌های عملیاتی می‌تواند به توسعه روزافزون منجر شده و گره‌ای از مشکلات کشور در همه زمینه‌ها باز کند، امروز دیگر فرصتی برای سر دادن حرف‌های شعاری نداریم.


منبع : تسنیم

برچسب ها : #-کاندیداهای-انتخابات #ایده‌های-عملیاتی #حرف‌های-شعاری #مازندمجلس

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : یک نماینده مجلس: کاندیداهای انتخابات ایده‌های عملیاتی ارائه دهند


X https://sport45.site/