پیوند اصولگرایی و عملگرایی؟

تاریخ انتشار : جمعه 29 آذر 1398 - ساعت : 17:05

کد مطلب: 238428 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تحلیلی بر پیام تبریک منصور علی زارعی به مهدی عبوری

پیوند اصولگرایی و عملگرایی؟

اختصاصی مازندمجلس: پیام تبریک منصورعلی زارعی به مهدی عبوری بخش دیگری از پازل انتخاباتی مرکز استان را شفاف‌تر ساخت. در حالی که پیش از آن استاندار مازندران با عصبانیت او را در جلسه استانداری به محکمه برد اما منصور علی زارعی، عبوری را مایه فخر مازندران نامید.

اختصاصی مازندمجلس: چندی پیش بود که از چهار گفتمان سیاسی در مرکز سخن گفتیم و اینکه نامزدهای پیروز انتخابات احتمالا از میان این چهار گفتمان خواهند بود و کاندیدایی بیشترین شانس پیروزی را خواهد داشت که حداقل در دو گفتمان به شکل مشترک گزینه نهایی باشد.

پیام تبریک منصورعلی زارعی به مهدی عبوری بخش دیگری از پازل انتخاباتی مرکز استان را شفاف‌تر ساخت.

در حالی که پیش از آن استاندار مازندران با عصبانیت او را در جلسه استانداری به محکمه برد اما منصور علی زارعی، عبوری را مایه فخر مازندران نامید.

پیام مشخص این نامزد انتخابات مجلس به حامیان شهردار سابق ساری ابراز تمایل و علاقه‌مندی به ایشان است، بر این اساس شائبه حمایت بخشی از جریان عملگرایی از این نامزد انتخابات وجهی دو سویه پیدا کرده و نشان از آن دارد که این تمایلات دو طرفه می‌باشد.

اما برخی از نامزدهای دیگر همچون محمدآقامیری، علی اصغر یوسف‌نژاد، عالیه زمانی و احتمالا ابوالقاسم روحی گزینه‌های دیگری هستند که هر دو طرف به حمایت و همکاری متقابل با یک دیگر می‌اندیشند.

اینک اما بخشی از تمایلات جریان شاخص اصولگرایان مرکز استان با تبریک اخیر علنی شده است باید دید سایر نامزدهای هریک از گفتمان‌های شاخص مرکز استان، تعامل و همکاری با جریان عملگرایی و لیدر این جریان را تا چه میزان مهم دانسته و چگونه محقق خواهند کرد؟

 


برچسب ها : #انتخابات #مجلس یازدهم #عملگرایی #اصولگرایی #عبوری #زارعی #مجلس

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پیوند اصولگرایی و عملگرایی؟


X https://sport45.site/