مردم را با عملکردتان نمک‌گیر کنید نه با شامتان

تاریخ انتشار : یکشنبه 29 دی 1398 - ساعت : 12:21

کد مطلب: 238609 چاپ به اشتراگ گذاشتن

شام چندم انتخابات در همایش گام دوم انقلاب!

مردم را با عملکردتان نمک‌گیر کنید نه با شامتان

اختصاصی مازندمجلس:خان گسترده شام دهی یکی از نامزدهای انتخابات در مرکز استان به حدی است که پس از اطعام دهی مساجد و تکایا در دهه اول ماه محرم، می‌توان آن را گسترده‌ترین شام دهی در ساری نامید.

اختصاصی مازندمجلس: خان گسترده شام دهی یکی از نامزدهای انتخابات در مرکز استان به حدی است که پس از اطعام دهی مساجد و تکایا در دهه اول ماه محرم، می‌توان آن را گسترده‌ترین شام دهی در ساری نامید.

تا لحظه تهیه این گزارش شام آخر صرف شده مربوط به شب گذشته است و احتمالاً تا پایان تنظیم این گزارش مقدمات شام امشب فراهم‌شده است، در شام دیشب به‌ظاهر به تبیین گام دوم انقلاب پرداخته شد! بماند که گام دوم انقلاب به‌قدری عملیاتی است که نیاز به تبیین ندارد.

کافی است تبیین‌کنندگان گام دوم انقلاب لیست اموال و دارایی‌های خود و بستگان درجه‌یک، فیش حقوقی، مدرک تحصیلی، منابع مالی هزینه‌های انتخاباتی و گزارش مبسوطی از گام اول دوران مدیریتی خود ارائه نمایند و بیش از این پولی که می‌شود گره‌ای از مشکلات مردم و مخصوصاً مستمندان باز کند را خرج همایش‌های انتخاباتی ننمایند، تا اگر یلدا را به‌ظاهر با تهیدستان هستند سایر شب‌ها سفره‌های رنگینشان فراموش شوند.

خوب است نامزدهای انتخابات به عملکردشان مردم را نمک‌گیر نمایند تا با شامشان، چراکه این شام‌ها نمک ندارد و نمک‌گیر نمی‌کند.

مَثَل همایش‌های این‌چنینی مثل آن است که برای تبیین الگوی سبک زندگی ایرانی - اسلامی، همایشی گرفته شود با هزینه‌های بالا که خودش بدترین الگو باشد.


برچسب ها : #-شام-چندم-انتخابات-در-همایش-گام-دوم-انقلاب #مجلس-یازدهم #مازندمجلس

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مردم را با عملکردتان نمک‌گیر کنید نه با شامتان


X https://sport45.site/