آرامش و همدلی میان مسئولان از مصادیق مهم برگزاری انتخابات پرشور است

تاریخ انتشار : شنبه 05 بهمن 1398 - ساعت : 09:19

کد مطلب: 238634 چاپ به اشتراگ گذاشتن

آرامش و همدلی میان مسئولان از مصادیق مهم برگزاری انتخابات پرشور است

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: رسانه ها و افراد تاثیرگذار باید مشوق مردم برای حضور در پای صندوق های رای شوند.

مازندمجلس: علی ابراهیمی با اشاره به توصیه های مقام معظم رهبری به انتخابات پرشور مردم،گفت: حضور پرشور مردم در پای صندوق‌ها رای و انتخاب فرد اصلح نقشی مهم در ترسیم آینده‌ای روشن برای کشور و تحقق منویات مقام معظم رهبری دارد.

رسانه ها مشوق مردم برای حضور در پای صندوق های رای شوند

نماینده مردم شازند در مجلس با اشاره به لزوم حضور همه سلایق و جناح ها در انتخابات افزود: لازمه‌ مشارکت حداکثری حضور گروه ها و جناح های مختلف در انتخابات است و گروه ها و جریان های سیاسی باید شور و نشاط برگزاری انتخابات را ایجاد کنند.

ابراهیمی با اشاره به اینکه رسانه ها و افراد تاثیرگذار باید مشوق مردم برای حضور در پای صندوق های رای شوند، تاکید کرد: برخی القا می کنند که راهکار حل مشکلات کشور رای ندادن است، اما مردم با انتخاب خود سرنوشت و آینده کشور را تعیین می‌کنند و ارتقای دانش سیاسی مردم یکی از ارکان مهم برای به روی کارآمدن نماینده کاربلد است.

عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به بیانات رهبری درباره انتخابات پرشور، تاکید کرد: رهبری معظم درباره انتخابات فرمودند که حضور ملت ایران مهمترین عامل اقتدار است و همینطور در سخنرانی های گذشته خود فرمودند هرکسی که ایران را دوست دارد و هرکسی که شکوه و عزت و عظمت ملی را دوست دارد، در انتخابات شرکت کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تاکید کرد: برقراری آرامش و همدلی بین مسئولان از مصادیق مهم برگزاری انتخابات پرشور و با مشارکت بالا است، اختلاف سلیقه ها وجود دارد؛ اما نباید هماهنگی بین مسئولان را تحت‌الشعاع قرار دهد.

فعالان فضای مجازی نباید بدون در اختیار داشتن سند درباره افراد حاشیه سازی کنند

وی با بیان اینکه رسانه‌ها نقشی مهم در اقناع افکار عمومی و ایجاد شور و نشاط انتخاباتی در بین اقشار مختلف دارند، تصریح کرد: در شرایط کنونی کشور به مجلسی کارآمد و پیگیر مشکلات مردم نیاز دارد که این موضوع با حضور گسترده ملت اتفاق می افتد و رسانه ها باید در این زمینه احساس مسولیت کنند.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس تصریح کرد: رسانه ها و فعالان در فضای مجازی نباید بدون در اختیار داشتن سند درباره افراد حاشیه سازی کنند و با تخریب در فضای مجازی کاندیداها و سرمایه های انسانی را به نابودی بکشانند؛ در واقع رسانه ها نباید سلایق سیاسی، افکار و نگاه سیاسی خود را اعمال کنند.

گفتنی است؛ رهبر معظم انقلاب در نمازجمعه تهران فرمودند: حضور ملت ایران مهمترین عامل اقتدار است، و این حضور در جاهای متعددی است، یکی از مهمترینش انتخابات است. در انتخابات حضور ملت ایران، کشور را بیمه می کند و دشمن را مایوس میکند.سعی و تلاششان بر این است که نگذارند با انواع و اقسام حیل، که مردم با شوق در انتخابات شرکت کنند.من عرض می کنم مردم با شوق و ذوق باید در انتخابات شرکت کنند. مراقبت کنید که مبادا دشمن بتواند در این زمینه خواسته خودش را تحقق ببخشد که عبارت است از کمرنگ کردن و بی رونق کردن انتخابات.


منبع : خانه ملت

برچسب ها : #برگزاری-انتخابات #-صندوق-های-رای #مازندمجلس

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آرامش و همدلی میان مسئولان از مصادیق مهم برگزاری انتخابات پرشور است


X https://sport45.site/