افراد برای تقسیم پست‌های مجلس عجله نکنند/مردم نمی‌خواهند مجلس به یک طیف خاص واگذار شود

تاریخ انتشار : شنبه 05 بهمن 1398 - ساعت : 10:37

کد مطلب: 238639 چاپ به اشتراگ گذاشتن

یک عضو هیات رئیسه مجلس:

افراد برای تقسیم پست‌های مجلس عجله نکنند/مردم نمی‌خواهند مجلس به یک طیف خاص واگذار شود

یک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «مردم نمی‌خواهند مجلس را به یک طیف خاص واگذار کنند»، گفت: جریانات سیاسی برای تقسیم پست‌های مجلس خصوصا ریاست آن عجله نکنند.

مازندمجلس: بهروز نعمتی در پیش‌بینی از اضلاع رقابت‌ها در فضای انتخابات ۹۸ اظهار کرد:‌ در فضایی که الان وجود دارد ممکن است مردم یکسری گله‌مندی‌هایی از نمایندگان یا مسئولان اجرایی به دلیل برخی کاستی‌ها داشته باشند که شاید در برخی از آن‌ها ما مقصر باشیم و در برخی دیگر این تقصیر متوجه مراجع دیگری باشد، بر همین اساس هنوز فضای سردی از نظر انتخاباتی وجود دارد.

وی با بیان اینکه «مردم ایران قابل پیش‌بینی نیستند»، یادآور شد: من معتقدم حتما حضور مردم در انتخابات مجلس آینده حضور معناداری خواهد بود و این طور نیست که یک عده از همین الان بخواهند خود را پیروز انتخابات بدانند و پست‌های مجلس مثل ریاست را بین خودشان تقسیم کنند، این افراد نباید این قدر عجله کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: ممکن است مردم گله‌مندی‌هایی را از طیف‌های مستقل، اصلاح طلب و اعتدالی داشته باشند ولی قطعا این طور نیست که بخواهند همه مجلس را به یک طیف خاص واگذار کنند.

این عضو فراکسیون مستقلین مجلس با بیان اینکه «مجلس یازدهم نیز سه قطبی اصول‌گرایی، اصلاح‌طلبی و مستقلین را خواهد داشت»، ادامه داد: این همان ترکیبی است که در جامعه هم وجود دارد و پیش‌بینی من این است که حضور مردم در انتخابات حضور پرشوری خواهد بود.

نعمتی اضافه کرد: ممکن است ایراداتی به جریانات سیاسی وارد باشد ولی مردم نسبت به اینکه یک طیف خاص مثلا جریان تندرو اصول‌گرا بخواهد مجلس را در دست بگیرد حساسیت دارند و این احتمال وجوددارد که برای جلوگیری از تحقق چنین فرضیه‌ای به صورت گسترده در انتخابات مشارکت کنند چرا که احساس می‌کنند باید در تصمیم‌گیری‌ها حضور داشته باشند.


منبع : ایسنا

برچسب ها : #مجلس-یازدهم #جریانات-سیاسی #مازندمجلس

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : افراد برای تقسیم پست‌های مجلس عجله نکنند/مردم نمی‌خواهند مجلس به یک طیف خاص واگذار شود


X https://sport45.site/