تاثیر موضع‌گیری هوشمند ظریف بر تحولات داخلی آمریکا

تاریخ انتشار : سه شنبه 08 بهمن 1398 - ساعت : 14:46

کد مطلب: 238664 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مطهری با اشاره به اظهارات وزیر خارجه درباره مذاکره با آمریکا مطرح کرد

تاثیر موضع‌گیری هوشمند ظریف بر تحولات داخلی آمریکا

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: موضع وزیر امور خارجه درباره مذاکره با آمریکا بر تحولات داخلی آمریکا تاثیرگذار خواهد بود زیرا ترامپ را در مقابل دموکرات‌ها قرار می‌دهد.

مازندمجلس: علی مطهری با یادآوری اظهارات وزیر امور خارجه ایران درباره مذاکره با آمریکا و پاسخ ترامپ مبنی بر رد پیش‌شرط رفع تحریم‌ها برای مذاکره، گفت: پیشنهاد آقای ظریف به معنی تصمیم برای مذاکره با آمریکا نیست، خصوصاً امروز که ترامپ در واقع قاتل سردار سلیمانی و ابومهدی و یاران آنهاست.

وی افزود: این پیشنهاد بیشتر برای اثرگذاری در داخل آمریکا و اروپاست. در واقع این موضع وزیر خارجه که حدس می‌زنم تصمیم نظام است، ترامپ را در مقابل دموکرات‌ها قرار می‌دهد. دموکرات‌ها به رئیس‌جمهور خود گوشزد خواهند کرد که ایران مخالف تعامل و مذاکره نیست اما تو حاضر به مذاکره و حل و فصل مسائل با ایران نیستی.

نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما می‌دانیم که ترامپ حاضر به برداشتن تحریم‌ها نخواهد شد اما موضع‌گیری وزیر امور خارجه کشورمان در تحولات سیاسی آمریکا تاثیرگذار خواهد بود.

مطهری یادآور شد: به نظر می رسد سیاست ما باید دفع الوقت تا زمان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باشد تا انتقاد دموکرات‌ها به ترامپ ادامه یابد و تا آنجا که ممکن است ترامپ در دور بعد پیروز انتخابات نشود.


منبع : خانه ملت

برچسب ها : #تحولات-داخلی-آمریکا #ظریف #ترامپ #مازندمجلس

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تاثیر موضع‌گیری هوشمند ظریف بر تحولات داخلی آمریکا


X https://sport45.site/