امروز یکشنبه 02 مهر 1396 ساعت 12:02:14

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 20906 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 19 فروردین 1395 -ساعت : 10:23

چاپ به اشتراگ گذاشتن
از خدمات‌دهی به استان‌های مازندران، گلستان، گیلان و سمنان تا  معرفی فرودگاه آمل به‌عنوان فرودگاه معین تهران!

شرحی کوتاه بر جدیدترین اظهارنظر یوسفیان‌ملا درباره فرودگاه آمل؛

از خدمات‌دهی به استان‌های مازندران، گلستان، گیلان و سمنان تا معرفی فرودگاه آمل به‌عنوان فرودگاه معین تهران!

اختصاصی مازندمجلس: پیشنهاد می‌کنیم به تحقق وعده‌های آقای نماینده امیدوار باشند و ذهن خود را از ورود تصورات ناخوشایند پاک نگهدارند چرا که نمایندگان مازندران در طول ادوار مختلف نشان داده‌اند که استاد تحقق وعده‌ها هستند.

اختصاصی مازندمجلس: نماینده مردم آمل، در جدیدترین اظهار نظر خود درباره فرودگاه آمل، بیان کرد: «از سال گذشته تاکنون به‌دنبال موافقت مسئولان و وزیران دولت برای ایجاد فرودگاه در شهرستان آمل هستیم اقدامات اولیه ایجاد فرودگاه جدید در مازندران انجام شد و برخی از اقدامات هم‌اکنون در حال اجرا است».

یوسفیان‌ملا، با اشاره به جدیدترین تصمیم وزیر راه و شهرسازی و اعلام آن در قالب نامه‌ای به نهادهای ذی‌ربط، خاطرنشان کرد: «فرودگاه آمل که قرار است در این شهرستان ایجاد شود براساس مصوبه وزارت راه و شهرسازی به شماره 02/10/115 به فرودگاه شمال کشور و فرودگاه معین تهران تغییر عنوان پیدا کرد».

یوسفیان‌ملا با اعلام اینکه با ایجاد این فرودگاه طی سال‌های آینده شاهد ارائه خدمات به مردم استان‌های شمال کشور همانند مازندران، گیلان، گلستان و سمنان هستیم، بیان کرد: علاوه بر این اقدام مهم، فرودگاه آمل به‌عنوان فرودگاه معین تهران معرفی شد». (خبرگزاری فارس)

اینکه در آمل یا هر شهر دیگر مازندران، فرودگاهی تا این حد خدمات‌دهی تاسیس شود مایه مباهات و افتخار همه استان است به ویژه آنکه آمل شهری مهم و تاثیرگذار در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و... مازندران است اما با توجه به وجود فرودگاههای دیگر  و شرایط خاص استان، وعده تاسیس فرودگاه آمل در دوره‌های مختلف و اختلافات موجود بر سر آن، باید دید آیا این امر واقعا امکان‌پذیر هست؟ آن هم به گونه‌ای که آقای نماینده عنوان می‌کند که این فرودگاه علاوه بر استان مازندران، به دیگر استان‌های شمالی (گلستان و گیلان) خدمات‌دهی می‌کند و در ادامه عرصه خدمات‌دهی آن به سمت همسایه‌های جنوبی ما چون استان سمنان گسترده می‌شود و در نهایت در اقدامی تحسین‌برانگیز،  نگاهی به پایتخت و کسب عنوان فرودگاه معین تهران را هم دارد.

همه این‌ها در حالی است که فرودگاه آمل هنوز وجود خارجی ندارد و اگر مشکلات سر راه آن مرتفع شود ممکن است در آینده شاهد احداث آن باشیم.

البته فرودگاهی در مازندران با شرایطی که آقای یوسفیان‌ملا مطرح می‌کند، شاید برخی از مخاطبان را به یاد ضرب‌المثل «سنگ بزرگ، علامت نزدن است» بیندازد که ما اگرچه مخالف چنین تصوراتی از سوی برخی از مخاطبان هستیم اما واقعا نمی‌توانیم ذهن افراد را کنترل کنیم ولی پیشنهاد می‌کنیم به تحقق وعده‌های آقای نماینده امیدوار باشند و ذهن خود را از ورود تصورات ناخوشایند پاک نگهدارند چرا که نمایندگان مازندران در طول ادوار مختلف نشان داده‌اند که استاد تحقق وعده‌ها هستند. 

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرودگاه آمل - یوسفیانملا - فرودگاه معین تهران -

مطالب مرتبط با : از خدمات‌دهی به استان‌های مازندران، گلستان، گیلان و سمنان تا معرفی فرودگاه آمل به‌عنوان فرودگاه معین تهران!
نظر شما در مورد : از خدمات‌دهی به استان‌های مازندران، گلستان، گیلان و سمنان تا معرفی فرودگاه آمل به‌عنوان فرودگاه معین تهران!

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها