مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 235684 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 06 اردیبهشت 1397 -ساعت : 01:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تنوع خوب اکران فروردین باعث شد برای اولین بار ائمه‌جماعت از سینما صحبت کنند

محسن علی‌اکبری:

تنوع خوب اکران فروردین باعث شد برای اولین بار ائمه‌جماعت از سینما صحبت کنند

مازندمجلس: امسال برای اولین بار به دلیل تنوع ژانری و وجود فیلم‌هایی برای همه سلیقه‌ها ازجمله «به وقت شام» شاهد بودیم که ائمه جماعت در خطبه‌هایشان از سینما صحبت کردند.
مازندمجلس: به گزارش هنرنیوز ، محسن علی‌اکبری (تهیه‌کننده سینما) در گفتگو با خبرنگار ایلنا، درباره دلایل استقبال مخاطبان از اکران نوروز و فروردین ۹۷ که باعث شد رکورد فروش و مخاطب در فروردین جابجا شود، گفت: شاید بهترین گزینه درباره دلیل فروش فروردین ۹۷، تعدد ژانری فیلم‌های اکران شده، بود که باعث شد تا مخاطب بیشتری جذب سینما‌ها شوند.

وی افزود: مدت‌ها سبد اکران نوروزی به فیلم‌های طنز و کمدی اختصاص داشت اما امسال برای اولین بار فیلم‌هایی در ژانرهای مختلف روانه پرده سنیما‌ها شد و باعث مردم حتی از فیلمی استرانژیک مانند «به وقت شام» نیز استقبال کنند.

تهیه‌کننده فیلم «کتاب قانون» ادامه داد: من شخصا پیش از این در زمان اکران فیلم سینمایی «حضرت مریم (س)» این تجربه را داشتم که وقتی فیلمی متفاوت و برای همه سلایق اکران شوند مردم به تماشای آن می‌نشینند و در زمان اکران این فیلم با بلیت ۵۰۰ تومانی حدود ۷۰۰ میلیون تومان فروش داشت که یکی از فیلم‌های پرفروش سال بود. بنابراین اگر در اکران همه سلایق و قشر‌ها مورد توجه قرار گیرند قطعا مردم از سینما استقبال می‌کنند.

علی اکبری افزود: امسال شاهد بودیم که با تدبیر مدیریت سینما و یک چینش متفاوت اتفاق خوبی برای سینمای ایران رخ داد و امیدوارم این تنوع اکران همچنان در فصول مختلف سال تداوم یابد.


منبع : هنر نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اکران - فروردین - سینما - فیلم‌های - استقبال - مختلف - امسال - متفاوت - سلایق - افزود - فیلمی - نوروز - اولین - تهیه‌کننده - درباره - علی‌اکبری - مخاطب -

نظر شما در مورد : تنوع خوب اکران فروردین باعث شد برای اولین بار ائمه‌جماعت از سینما صحبت کنند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها