مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 235727 -تاریخ انتشار : شنبه 08 اردیبهشت 1397 -ساعت : 17:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دولت به جای پرداختن به حواشی فکری به حال بیکاری در کشور کند

طیار :

دولت به جای پرداختن به حواشی فکری به حال بیکاری در کشور کند

مازندمجلس: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:‌دولت به جای پرداختن به مسائل حاشیه‌ای که دردی از مردم را دوا نمی‌کند، برای حل مشکل بیکاری در جامعه توانش را به کار گیرد.
مازندمجلس:قره‌جه طیار نماینده مردم گنبدکاوس در مجلس شورای اسلامی ، گفت:امروز بزرگترین مشکل و نگرانی مردم معضل بیکاری و مسائل معیشتی است که باید حل آن جزو اولویت اول مجلس و دولت باشد.

وی افزود: دولت باید از پرداختن به مسائل حاشیه‌ای و به ویژه مسائلی که برای جامعه التهاب و مشکل ایجاد می‌کند باید پرهیز کند و حل مشکلات مردم را در دستور کار خود قرار دهد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب همواره در دیدارهای مسئولین با ایشان حل مشکل بیکاری و معیشتی مردم را اولویت اول کاری مسئولان می‌داند و بر حل این مشکلات همواره تاکید می‌کنند.

طیار در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیتی که در شرایط کنونی در بازار حاکم شده و همه قوا و به ویژه دولت وظیفه دارند که از هر گونه پرداختن به مسائل حاشیه‌ای پرهیز کنند و به فکر بیکاری جوانان و معیشت اقشار آسیب‌پذیر باشند و پرداختن به حواشی و مسائلی که دردی از مردم دوا نمی‌کند، پرهیز کنند.


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پرداختن - بیکاری - پرهیز - مجلس - مسائل - مسائلی - مشکلات - همواره - اولویت - حواشی - معیشتی - گفت‌وگو - حاشیه‌ای -

نظر شما در مورد : دولت به جای پرداختن به حواشی فکری به حال بیکاری در کشور کند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها