مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 235734 -تاریخ انتشار : یکشنبه 09 اردیبهشت 1397 -ساعت : 11:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تقاضای تحقیق‌وتفحص از معاملات بالای ۱۰۰ میلیون ارکان مجلس در حال تهیه است

ابطحی به فارس خبر داد:

تقاضای تحقیق‌وتفحص از معاملات بالای ۱۰۰ میلیون ارکان مجلس در حال تهیه است

مازندمجلس: نماینده خمینی‌شهر از تدوین تقاضای جدید برای تحقیق و تفحص از معاملات مالی بالای ۱۰۰ میلیون همه زیرمجموعه‌های مجلس خبر داد.
مازندمجلس:سیدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به تدوین طرح جدید تقاضای تحقیق و تفحص از مجلس شورای اسلامی گفت: این تقاضا هشت محور دارد که به علت توصیه برخی دوستان در تلاشیم که تعداد محورها را کاهش دهیم.

وی با ذکر اینکه این تحقیق و تفحص همه دستگاه‌های مجلس از جمله دیوان محاسبات، کتابخانه، خبرگزاری خانه ملت را شامل می‌شود اظهار داشت: محور اصلی تقاضای تحقیق و تفحص شبهات مالی در این دستگاه‌ها است که اسنادی درباره آنها بدست ما رسیده است، اما صحت و سقم آن هنوز مشخص نیست.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: برخی همکاران در مجلس بنا بر تجربه خود به ما توصیه داشتند که محورهای تقاضای تحقیق و تفحص را کاهش دهیم چرا که سوابق امر نشان می‌دهد تعدد محورها مانع به نتیجه رسیدن تحقیق و تفحص می‌شود از این رو ما می‌خواهیم تحقیق و تفحص از مجلس را به معاملات مالی بیش از 100 میلیون تومان از مجلس هشتم تا مجلس دهم محدود کنیم.


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مجلس - تحقیق - تقاضای - مجلس شورای اسلامی - اسلامی - شورای - محورها - میلیون - معاملات - توصیه - نماینده - خمینی‌شهر - خبرگزاری - ابطحی -

نظر شما در مورد : تقاضای تحقیق‌وتفحص از معاملات بالای ۱۰۰ میلیون ارکان مجلس در حال تهیه است

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها