مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 235772 -تاریخ انتشار : دوشنبه 10 اردیبهشت 1397 -ساعت : 17:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پرداخت حقوق‌های نجومی و پاداش‌های آنچنانی در دولت سخنیتی با شعارهای اول انقلاب ندارد

اعزازی

پرداخت حقوق‌های نجومی و پاداش‌های آنچنانی در دولت سخنیتی با شعارهای اول انقلاب ندارد

مازندمجلس: نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پرداخت‌ حقوق‌های نجومی و پاداش‌های آنچنانی در دولت سنخیتی با شعارهای ابتدایی انقلاب ندارد، گفت: حفظ نظام که از اوجب واجبات است، امروز مستلزم رفع مشکلات مردم در حوزه‌ معیشت است.
مازندمجلس:ضیاءالله اعزازی نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی ، با تأکید بر لزوم توجه دولت بر مسائل معیشتی مردم، گفت: دولت و شخص آقای رئیس‌جمهور بدانند که جیب مردم خالی است و حفظ نظام که از اوجب واجبات است، در شرایط فعلی مستلزم این است که به مطالبات اولیه مردم که همان مسائل معیشتی است رسیدگی شود. 

وی افزود: امام خمینی(ره) مردم را ولی‌نعمت مسئولان دانستند و باید با این ولی‌نعمتان صادق بود و به این ولی‌نعمتان و مطالباتشان توجه داشته باشیم که عمده این مطالبات، رفع مشکلات فقر و بیکاری است. 

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با مروری بر شعارهای اول انقلاب می‌بینیم که بحث کاهش فاصله طبقاتی، مبارزه با فقر، پاک‌دستی مدیران نظام در این شعارها مطرح بود که حقوق‌های نجومی امروز در دولت و پاداش‌های آنچنانی و بی‌توجهی‌هایی که به مردم صورت می‌گیرد، سنخیتی با این شعارها ندارد. 

اعزازی خاطرنشان کرد: با وجود اینکه دو سال از آغاز به کار مجلس دهم می‌گذرد، اما رئیس‌جمهور حتی جلسه‌ای را هم با نمایندگان استان آذربایجان شرقی نداشته است و این رفتار چه سازگاری با شعارهای انقلاب دارد. 

وی در پایان با بیان اینکه ما امروز در کشور با مشکل فقر، حاشیه‌نشینی و بیکاری مواجه هستیم، گفت: آقای روحانی در کشور ما تنها رئیس‌جمهور نبوده، بلکه از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون سمت‌هایی را در رده‌های بالا داشته است و نه تنها برای عملکرد خود در دولت‌های یازدهم و دوازدهم، بلکه در تمام دورانی که در سمت‌های مختلف بوده باید پاسخگو باشد.

  


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انقلاب - اعزازی - رئیس‌جمهور - شعارهای - مجلس - مطالبات - مجلس شورای اسلامی - ولی‌نعمتان - بیکاری - شعارها - معیشتی - اینکه - امروز - اسلامی - نجومی - حقوق‌های - گفت‌وگو - پاداش‌های - آنچنانی - شورای - نماینده - ندارد - مسائل -

مطالب مرتبط با : پرداخت حقوق‌های نجومی و پاداش‌های آنچنانی در دولت سخنیتی با شعارهای اول انقلاب ندارد
نظر شما در مورد : پرداخت حقوق‌های نجومی و پاداش‌های آنچنانی در دولت سخنیتی با شعارهای اول انقلاب ندارد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها