مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 235887 -تاریخ انتشار : یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 -ساعت : 17:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مصوبه کمیسیون قضایی مجلس برای استفاده محیط‌بانان از اسلحه

ملکشاهی به فارس خبر داد

مصوبه کمیسیون قضایی مجلس برای استفاده محیط‌بانان از اسلحه

مازندمجلس: رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: با مصوبه امروز کمیسیون قضایی، محیط‌بانان و جنگلبانان نیز می‌توانند همانند مأموران نیروی انتظامی از اسلحه استفاده کنند.
مازندمجلس:اللهیار ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به نشست امروز کمیسیون قضایی مجلس گفت: در این نشست متن اصلاح‌شده لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون پالرمو (کنوانسیون مبارزه با جرایم سازمان‌یافته فراملی) مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی‌ ادامه داد: در بررسی این متن اصلاحی بنا شد ابتدا هماهنگی‌های لازم با شورای نگهبان انجام شود که آیا این متن اصلاحی نیاز به تصویب مجدد در کمیسیون دارد و یا اینکه تنها ایرادات شورای نگهبان باید اصلاح شود؟، اخذ و بعد تصمیم‌گیری در خصوص آن انجام شود.

رئیس کمیسیون قضایی مجلس اظهار داشت: همچنین در کمیسیون امروز لایحه حمایت از محیط‌بانان و جنگلبانان مورد بحث قرار گرفت و کلیات آن به تصویب اعضای کمیسیون رسید و جزئیات لایحه برای بررسی دقیق‌تر به کارگروه ارجاع شد.

ملکشاهی خاطرنشان کرد: در این لایحه آمده است که محیط‌بانان می‌توانند همانند نیروی انتظامی از اسلحه استفاده کنند و حمایت‌هایی که از مأموران انتظامی در استفاده از سلاح به عمل می‌آید، در مورد محیط‌بانان نیز اجرایی خواهد شد.


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کمیسیون - لایحه - محیط‌بانان - ملکشاهی - شورای - بررسی - استفاده - قضایی - تصویب - شورای نگهبان - نگهبان - انتظامی - امروز - اسلحه - اسلامی - کنوانسیون - اصلاحی -

نظر شما در مورد : مصوبه کمیسیون قضایی مجلس برای استفاده محیط‌بانان از اسلحه

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها