مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 235983 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 اردیبهشت 1397 -ساعت : 11:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
لحن تهدیدآمیز ترامپ، ملت ایران را در مقابله با فشارها متحدتر می کند/ با همدلی مردم از این دوران می گذریم

تابش در گفت وگو با فارس:

لحن تهدیدآمیز ترامپ، ملت ایران را در مقابله با فشارها متحدتر می کند/ با همدلی مردم از این دوران می گذریم

مازندمجلس: نماینده اصلاح طلب مجلس گفت که خروج آمریکا از برجام عهدشکنی زمامداران این کشور را به معاهدات جهانی نشان می‌دهد.
مازندمجلس:محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان و نائب رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به سخنان رئیس مجلس و رئیس جمهور گفت: آنها اعلام کردند که سازمان انرژی اتمی ایران آمادگی دارد که اگر روند راستی آزمایی کشورهای اروپایی، روسیه و چین به نتیجه مطلوبی نرسد در مقابل تهدیدهای آمریکا غنی‌سازی اورانیوم را از سر بگیرند.

وی افزود: بدیهی است که در شرایطی فعلی ما باید با اتکا با اقتصادی مقاومتی، صلاح کشور و همچنین تکیه بر اصول حاکم بر سیاست خارجی‌مان که همانا عزت، حکمت و مصلحت است منافع ملی را رقم بزنیم.

نماینده اصلاح طلب مجلس با تاکید بر اینکه اسباب رضایتمندی ملت ایران را در تمام سطوح باید فراهم کرد، گفت: ما با مردم دوران دفاع مقدس، دوران ترورهای کور و خشن و تحریم‌های سخت و شکننده را گذرانده‌ایم.

وی همچنین گفت: برجام توافق چندجانبه بین‌المللی است و خروج آمریکا، عهدشکنی زمامداران این کشور را به معاهدات جهانی نشان می‌دهد.

تابش در پایان با بیان اینکه لحن تهدیدآمیز رییس‌جمهوری آمریکا، ملت ایران را در مقابله با فشارها متحدتر خواهد ساخت، تاکید کرد: اکنون نیز می‌توانیم با کمک مردم این دوران بگذرانیم.


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دوران - آمریکا - همچنین - اینکه - تاکید - نماینده - فشارها - متحدتر - تهدیدآمیز - مقابله -

مطالب مرتبط با : لحن تهدیدآمیز ترامپ، ملت ایران را در مقابله با فشارها متحدتر می کند/ با همدلی مردم از این دوران می گذریم
نظر شما در مورد : لحن تهدیدآمیز ترامپ، ملت ایران را در مقابله با فشارها متحدتر می کند/ با همدلی مردم از این دوران می گذریم

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها