مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 236067 -تاریخ انتشار : یکشنبه 23 اردیبهشت 1397 -ساعت : 09:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن

آزادیخواه در تشریح جزئیات نشست امروز فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس مطرح کرد

تاکید اعضای فراکسیون بر اجرای قانون اقدام متقابل دولت ایران

مازندمجلس: عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: اعضای فراکسیون در نشست امروز خود بر این نکته تاکید داشتند که با توجه به خروج آمریکا از برجام و غیرقابل اعتماد بودن اروپایی‌ها باید قانون اقدام متقابل دولت ایران درباره این توافق اجرایی شود.
مازندمجلس:حجت‌الاسلام احد آزادیخواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به نشست امروز فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: در جلسه امروز موضوع خروج آمریکا از برجام مورد بحث و بررسی قرار گرفت و همه اعضای فراکسیون متفق‌القول بر این موضوع تاکید داشتند که قانون اقدام متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در خصوص برجام باید اجرا شود.

وی افزود: اعضای فراکسیون بر این اعتقاد بودند که با توجه به تاکیدات رئیس‌جمهور بر نقش محوری آمریکا و کدخدا دانستن این کشور و همچنین اعتقاد آقای رئیس‌جمهور بر نقش کمرنگ اروپایی‌ها در برجام باتوجه به خروج آمریکا از این توافق اعتمادی به اروپایی‌ها نیست و ادامه کار با آنها وقت تلف کردن است.

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهار داشت: همچنین بنا بود در نشست امروز موضوع FATF نیز مورد بحث و بررسی قرار گیرد که به دلیل محدودیت در زمان اعضای فراکسیون تنها به موضوع برجام پرداختند.


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فراکسیون - اعضای - مجلس - موضوع - امروز - برجام - آمریکا - ولایی - نمایندگان - اعتقاد - ایران - بررسی - اروپایی‌ها - همچنین - رئیس‌جمهور - شورای - قانون - تاکید - اقدام - متقابل - آزادیخواه - اسلامی -

نظر شما در مورد : تاکید اعضای فراکسیون بر اجرای قانون اقدام متقابل دولت ایران

*

*