مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 236293 -تاریخ انتشار : جمعه 18 خرداد 1397 -ساعت : 19:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن
سهم خواهی خواص آفت انقلاب اسلامی

استاد صمدی آملی در سالروز رحلت امام خمینی؛

سهم خواهی خواص آفت انقلاب اسلامی

اختصاصی مازندمجلس: صمدی آملی در سالروز رحلت امام خمینی در ساری بیان داشت: ‌‌‌‏آن چه باعث شد که مسیر انقلاب نبوی با تشکیل سقیفه منحرف شود سهم خواهی نخبگان سیاسی مدینه از این انقلاب بود. انصار با طرح مجاهدات و زحمات خویش و مهاجرین با یادآوری رنج و مشقات خویش و رزمندگان بدر و احد و ... اساس تاسیس و مذاکرات سقیفه بر سهم خواهی بود

اختصاصی مازندمجلس: این استاد حوزه علمیه ادامه داد: ‌‌‌‏اما سیره و کلام علوی بر این بود که: خداوند به واسطه انقلاب اسلامی نبی بر ما منت گذاشت چرا که به ما توفیق عروج به مقامات عالی انسانی را بواسطه جهاد و دفاع از دینش عنایت نمود. ما بابت زندان، تبعید، شکنجه، جانبازی در میدان نبرد، شهادت و بذل مال در راه انقلاب اسلامی نبی بدهکار هستیم و نه طلبکار و سهم خواه، سهم خواهی خواص آفت انقلاب اسلامی است.

‌‌‌‏یادگار هشت سال دفاع مقدس افزود: ‌‌‌‏آنچه امروز نیز در انقلاب اسلامی ایران جریان نفوذ خارجی را به موفقیت‌هایی رسانده، چالش سهم خواهی نخبگان سیاسی از انقلاب است.

صمدی آملی ادامه داد: ‌‌‌‏اگر با نگاه قرآنی نگاه کنیم همه ما مدیون اسلام،اهل بیت، قرآن، خون شهدا و امام و انقلاب هستیم چرا که به واسطه مجاهدت در راه دینش توفیق و فرصت برای عروج به مقامات عالی انسانی را برای ما فراهم آورد.


سهم خواهی خواص آفت انقلاب اسلامی

سهم خواهی خواص آفت انقلاب اسلامی

سهم خواهی خواص آفت انقلاب اسلامیلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهیدان عبوری - صمدی آملی - انقلاب - خواص - مازندمجلس -

نظر شما در مورد : سهم خواهی خواص آفت انقلاب اسلامی

*

*