مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 102 -تاریخ انتشار : جمعه 14 فروردین 1394 -ساعت : 13:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شهرهای غرب مازندران همچنان با کمبود آب شرب و کشاورزی مواجه هستند

شمس‌الله شریعت‌نژاد؛

شهرهای غرب مازندران همچنان با کمبود آب شرب و کشاورزی مواجه هستند

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: میزان بارندگی در غرب استان بیش از یک هزار و 200 میلی‌متر است و با این میزان بارندگی در شهرهای غرب استان، همچنان در بخش شرب و کشاورزی با کمبود آب مواجه هستیم.

مازند پارلمان: شمس‌الله شریعت‌نژاد در نشست مشترک با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران، اظهار کرد: مناطق غرب استان به دلیل شرایط آب و هوایی و جغرافیایی از مناطق توریست‌پذیر کشور محسوب می‌شوند.با توجه به حجم مسافر در ایام تعطیل این مناطق با کمبود و افت فشار آب مواجه می‌شوند.

شریعت‌نژاد یادآور شد: میزان بارندگی در غرب استان بیش از یک هزار و 200 میلی‌متر است و با این میزان بارندگی در شهرهای غرب استان، همچنان در بخش شرب و کشاورزی با کمبود آب مواجه هستیم.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی، بر مشارکت و همراهی مردم در اجرای پروژه‌های آب و فاضلاب تاکید کرد.چنانچه تدابیری اندیشه شود تا در زمان مطالعه پروژه‌ها، نظرات و پیشنهادات مردم منطقه نیز لحاظ شده تا این همراهی‌ها افزایش یابد.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی بهره‌برداری از آب رودخانه ازارود شهرستان نشتارود در منطقه تنکابن را یکی از راه‌های رفع کمبود آب در منطقه عنوان کرد.

شریعت‌نژاد گفت: به دلیل شرایط اقلیمی، توریستی بودن منطقه، بالابودن سطح آب و گرانی زمین، اجرای پروژه‌ها در غرب مازندران همواره هزینه‌بر و زمان‌بر است.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شمس‌الله شریعت‌ نژاد - تنکابن - رامسر و عباس‌آباد - کمبود آب - شرب - کشاورزی -

نظر شما در مورد : شهرهای غرب مازندران همچنان با کمبود آب شرب و کشاورزی مواجه هستند

*

*