مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 103 -تاریخ انتشار : جمعه 14 فروردین 1394 -ساعت : 13:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن
امام انقلاب را محصول جنبش اسلامی و مردمی می‌دانست

عبدالوحید فیاضی

امام انقلاب را محصول جنبش اسلامی و مردمی می‌دانست

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: امام راحل انقلاب اسلامی را محصول جنبش‌های مردمی اسلامی و متعهدانه ملت انقلابی ایران می‌دانست

مازند پارلمان: عبدالوحید فیاضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری با بیان اینکه دوازدهم فروردین، روز تاریخی برای کشور ایران و همین‌طور اسلام است، اظهار کرد: پس از قرن‌ها یک کشوری با حاکمیت اسلام به‌نام جمهوری اسلامی تاسیس شد.

وی بیان داشت: انقلاب اسلامی ایران یادگار و ابتکار امام راحل و محصول جان‌فشانی‌های مردم در واقعه تاریخی 58 بود که به جمهوری اسلامی آری گفتند.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وقتی انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید تصور برخی بر این بوده که انقلاب محصول جنبش‌های مارکسیستی و التقاطی بوده در حالی‌که امام راحل انقلاب اسلامی را محصول جنبش‌های مردمی اسلامی و متعهدانه ملت انقلابی ایران می‌دانست.

فیاضی با اشاره به اینکه امام راحل انقلاب اسلامی را به عنوان یکی از فرآورده‌های اصلی حاکمیت اسلام بر طاغوت تلقی کردند، اضافه کرد: اعتقاد ما این است که جمهوری اسلامی به عنوان ارمغان تاریخی اولیا و انبیا و همه کسانی که برای کلمه حق جانشان را فدا کردند تلقی می‌شود.

وی یادآور شد: به معنای واقعی کلمه، جمهوری اسلامی ودیعه الهی است که از گذشتگان ما به ارث رسیده است که باید پاسداری از این نام مقدس به عنوان وظیفه  همگانی برای خود تلقی کنیم.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلام خاطرنشان کرد: امروز وظیفه همه ما پشتیبانی از نظام جمهوری اسلامی و آرمان‌های مقدس امام راحل حول محور ولایت و رهبری است که امروز قانون اساسی ما به عنوان قانون پیشرفته، مدرن و مترقی در دنیای امروز شناخته شده‌ است


امام انقلاب را محصول جنبش اسلامی و مردمی می‌دانستلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عبدالوحید فیاضی -اما -

نظر شما در مورد : امام انقلاب را محصول جنبش اسلامی و مردمی می‌دانست

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها