مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 1920 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 18 تیر 1394 -ساعت : 15:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شورای شهر در آستانه انحلال؟/ خواب جبهه پایداری برای آموزش و پرورش مازندران/ سحر و جادو از دیر باز تاکنون/ هر 6 متر یک دستفروش/ برخی به خرید رای شهرت دارند

مرور پایگاه‌های خبری مازندران در هفته سوم تیرماه (13 تا 18 تیر)

شورای شهر در آستانه انحلال؟/ خواب جبهه پایداری برای آموزش و پرورش مازندران/ سحر و جادو از دیر باز تاکنون/ هر 6 متر یک دستفروش/ برخی به خرید رای شهرت دارند

اختصاصی مازند مجلس: پایگاه خبری مازندمجلس در نظر دارد در انتهای هر هفته اهم اخبار منتشر شده در پایگاه‌های خبری استان را بازنشر نماید. دومین بسته خبری در هفته سوم تیرماه در بین روزهای 13 تا 18 تیر منتشر می‌شود.

اختصاصی مازند مجلس : پایگاه خبری مازندمجلس در نظر دارد در انتهای هر هفته اهم اخبار منتشر شده در پایگاه‌های خبری استان را بازنشر نماید. دومین بسته خبری در هفته سوم تیرماه در بین روزهای 13 تا 18 تیر منتشر می‌شود.
پایگاه خبری مازندشورا با انتشار خبری تحت عنوان (شورای شهر ایزد شهر در آستانه انحلال؟/ بازداشت سه عضو و استعفا دو عضو دیگر) نوشت: ابتدا 25 خرداد بود که خبر بازداشت یک عضو شورای شهر ایزد شهر و یکی از کارکنان شهرداری این شهر در رسانه ها منتشر شد روز بعد یک عضو دیگر شورای شهر بازداشت شد پس از آن در 13 تیر نیز یک عضو دیگر شورای اسلامی شهر بازداشت شد تا تعداد بازداشتی‌های شورای شهر ایزد شهر به سه نفر برسد

-------------------------------------


پایگاه خبری هارش‌نیوز در یادداشتی به قلم سیاوش اسلامی سوادکوهی نوشت: حضور آقای قاسمی در راس آموزش و پرورش مازندران، پاد زهر جریان سیاسی جبهه پایداری است .

در قسمت دیگر این یادداشت آمده (خواهش ما از جناب آقای وزیر این است که به ورشکستگان سیاسی که جز اتلاف منابع انسانی و اجتماعی، هنری از خویش بروز نداده اند را میدان ندهد،و کلام آخر اینکه این عده در ورای مخالفتها و جنجالهای غلط ، هیچ هدفی جز بر هم زدن فضای باز سیاسی بوجود آمده برای پیشبرد مقاصد انتخاباتی آتی مجلس شورای اسلامی خودشان ندارند،بهوش باشیم که مدیران لایق و کارآمد خویش را به پای اینگونه افراد زیاده خواه قربانی نکنیم)
این مطلب با عنوان (خواب جبهه پایداری برای آموزش و پرورش مازندران) در این رسانه منتشر شده است.

-------------------------------------
پایگاه خبری (نوشهر آنلاین) در گزارش جالبی از جادو و رمالی از بازار سیاه واردکننده‌های کتاب‌های غیر مجاز خبر داد. این قسمتی از این یادداشت که تحت عنوان (سحر و جادو از دیر باز تاکنون/ دکان‌های مخفی رمالی و دعانویسی سر راه زندگی مردم) منتشر شده است، آمده است: ‏ البته این افراد موفق هم بوده‌اند و ضمن کلاهبرداری و اخذ مبالغ از پنجاه هزار تا دومیلیون تومان نه ‏تنها مشکل فرد را حل نکرده‌اند بلکه کلاه بزرگی هم سرشان گذاشته‌اند، بعد هم اگر فرد متوجه حقه ‏آنها شده باشد و بخواهد آنها را لو دهد با موکل‌ (اکثر دعانویسان ادعا می‌کنند که با اجنه و جنیان ‏رابطه دارند) آنها را می‌ترسانند و یا با حقه اینکه آدم‌های مستجاب الدعوه هستند مردم را فریب ‏می‌دهند‎.

-------------------------------------پایگاه خبری تحلیلی مازندنومه مقاله‌ای در مورد دریای خزر با عنوان (مازندران به جای خزر) منتشر کرده است که اطلاعات خواندنی در مورد دریای خزر ارائه داده است.

این یادداشت که توسط استاد دانشگاه دکتر سعید اسلامی نگاشته شده است پیش از این در روزنامه همشهری مازندران نیز چاپ شده بود.

-------------------------------------پایگاه اطلاع رسانی خط امید  طی یادداشتی با عنوان (هر 6 متر یک دستفروش/تنزل جایگاه بهشهر از شهرستان به روستا!) به وضعیت دستفروشان در بهشهر پرداخته است.

در بخشی از این یادداشت آمده است: بر اساس گزارش میدانی خبرنگار خط امید در حد فاصل 400 متری خیابان امام خمینی(ره) بهشهر بیش از 120 دستفروش در پیاده روها مستقر هستند که به عبارت دیگر هر 6 متر یک دستفروش وجود دارد و یقینا با این سیاستی که مسئولان بهشهر در پیش گرفته اند تنزل بهشهر از شهرستان به روستایی که از ابتدایی ترین امکانات لازم هم برخوردار نیست، را در پیش خواهد داشت.

-------------------------------------


پایگاه قاصدک چمستان  گزارش کاملی از (همایش یاران تدبیر و امید در غرب استان) منتشر کرد.

این مراسم با حضور دبیرکل حزب مردم سالاری برگزار شد.

-------------------------------------

پایگاه خبری مازندشورا مصاحبه تفصیلی با محمدحسن محمدی کیادهی عضو شورای شهر ساری ترتیب داده که آن را با تیتر جنجالی (در انتخاب نماینده شهرستان ساری بداخلاقی و تخلف شد/ تمشک ما را در انتخابات شورای شهر دور زد/ برخی به خرید رای شهرت دارند) منتشر کرده است.

خواندن این مصاحبه جالب را به همه شهروندان ساروی پیشنهاد می‌کنم!

-------------------------------------


در انتها چند گزارش تصویری از پایگاه خبری خزرنما


روزه داری کشاورزان مازندرانی در تابستان


مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه فرهنگ و هنر ساریضیافت افطاری انجمن معلولین ضایعه نخاعی مازندران در ساریعزاداری شب شهادت مولای متقیان در مسجد جامع ساریمرور پایگاه‌های خبری مازندران در هفته دوم تیرماه (6 تا 12 تیر)لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مرور پایگاه‌های خبری -

نظر شما در مورد : شورای شهر در آستانه انحلال؟/ خواب جبهه پایداری برای آموزش و پرورش مازندران/ سحر و جادو از دیر باز تاکنون/ هر 6 متر یک دستفروش/ برخی به خرید رای شهرت دارند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها