مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 21733 -تاریخ انتشار : شنبه 21 فروردین 1395 -ساعت : 13:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن
سرنوشت ملایی (فرماندار سابق بابل) در انتظار شهردار آمل...؟؟؟ / آقای استاندار همه منتظر عکس العمل شما هستند؟

استقبال کم نظیر شهردار از ...

سرنوشت ملایی (فرماندار سابق بابل) در انتظار شهردار آمل...؟؟؟ / آقای استاندار همه منتظر عکس العمل شما هستند؟

مازندمجلس:بعد از حضور محمود احمدی نژاد در آمل حواشی حضور پرحاشیه و حتی انتخاباتی او همچنان ادامه دارد. از فضای مراسم که کاملا رنگ و بوی انتخاباتی داشت تا ادبیات خاص احمدی نژاد و زباله خواندن مخالفین هر کدام به شکلی از حواشی مهم این برنامه بود.سوت و کف زدن های چندباره و پلاکاردهای تبلیغاتی و مردم و پلاک های خودروهایی که نشان می داد آمل میزبان همه شهرهای مازندران در این برنامه است.

مازندمجلس:بعد از حضور محمود احمدی نژاد در آمل حواشی حضور پرحاشیه و حتی انتخاباتی او همچنان ادامه دارد. از فضای مراسم که کاملا رنگ و بوی انتخاباتی داشت تا ادبیات خاص احمدی نژاد و زباله خواندن مخالفین هر کدام به شکلی از حواشی مهم این برنامه بود.سوت و کف زدن های  چندباره و پلاکاردهای تبلیغاتی و مردم و پلاک های خودروهایی که نشان می داد آمل میزبان همه شهرهای مازندران در این برنامه است.

در حالیکه اکثر مدیران در برنامه های اینچنینی که رنگ و بوی انتخاباتی و تبلیغاتی دارد شرکت نمی کنند و خصوصا زمانیکه سال گذشته حضور احمدی نژاد در بابل حواشی بسیاری را ایجاد کرد و حتی منجر به برکناری فرماندار بابل شد.ولی اینبار نیز متاسفانه شهردار آمل در حالیکه هیچکدام از مسولین دولتی در این برنامه حاضر نشده بودند بسیار جای سوال داشت؟

البته شهردار آمل  تنها با یکسال و نیم سابقه مسولیت در شهرداری در اوج ناباوری در دوران احمدی نژاد شهردار آمل شد.امیرسلیمانی که مدتهاست به دنبال رسیدن به مسولیت های بالاتر است و تا به این لحظه موفق نبوده است بسیار تمایل دارد تا با همه جریان ها ارتباطی برقرار کند تا او را منتسب به جریان خاصی ندانند.بهمین روی در این برنامه نیز خودی نشان داد و علنی در کنار احمدی نژاد در دید عموم حاضر شد.

تمایل او به حفظ جریان های مختلف سیاسی بعنوان حامی خود را می توان در جذب نیروهای مختلف در شهرداری آمل دید.

حال روی صحبت ما استاندار مازندران است که آیا خون امیرسلیمانی رنگین تر از خون ملایی فرماندار بابل است؟

امیدواریم استاندار محترم در روزی که دولت مورد هجمه بدترین انتقادات غیر منصفانه از سوی دلواپسان قرار می گیرد  واکنش قابل قبولی در مقابل حرکت شهردار آمل که اینچنین در کنار احمدی نژاد می ایستد اتخاذ کند.

حال اگر در دولت احمدی نژاد چنین اتفاقی می افتاد با آن مدیر چه می کردند؟آقای استاندار امیدواریم اینبار نیز برخورد قاطعی با این مسال از خود نشان دهید.


منبع : خزر21


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سرنوشت ملایی (فرماند -

نظرات کاربران در مورد : سرنوشت ملایی (فرماندار سابق بابل) در انتظار شهردار آمل...؟؟؟ / آقای استاندار همه منتظر عکس العمل شما هستند؟
 • حجتپاسخ0شنبه 21 فروردین 1395

  چه ربطى داره،خبرهاى بچه گانه ميزنيد

 • مرتضیپاسخ0شنبه 21 فروردین 1395

  چه ربطی به استاندار داره؟
  این مطالب آبکی چیه آخه، بابا شما مثلا سایت اختصاصی مجلسین، یه دوتا تحلیل حسابی و راهشگا بنویسین. 4 تا خط می نویسین که اگه مطالب مختلفتونو کنار هم بذارین 50 درصدش شبیه همه، عین همین ادبیات رو یکی توی وارش نیوز هم داره. یه نفرن دیگه؟

 • رضاپاسخ0دوشنبه 23 فروردین 1395

  بر کناری شهردار بر عهده شوراست نه استاندار. شهردار میتواند به عنوان یک فرد حقیقی کار تبلیغاتی در وقت ازاد خود کند تنها اشتفاده از سمت ممنوع است

 • حسن زادهپاسخ0شنبه 28 فروردین 1395

  اول ازهمه این همایش یادواره مدافعین حرم بود احترام شهدای مدافعین حرم تمام مسئولان باید شرکت می کردند آقای شهردار دست دردنکند که به شهدا احترام گذاشتید اکثر مسئولین باید از شما درس بگیرند. دوم شهردار منتخب مردم است چون ازطرف شورای شهر انتخاب می شود فرماندار نیست که اختیارش دست استاندار باشد.

نظر شما در مورد : سرنوشت ملایی (فرماندار سابق بابل) در انتظار شهردار آمل...؟؟؟ / آقای استاندار همه منتظر عکس العمل شما هستند؟

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها