مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 2055 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 25 تیر 1394 -ساعت : 13:55

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آیا عضو شورا شهر فرماندار ساری خواهد شد؟/ باندبازی در شورای شهر آمل/ حمایت امام جمعه و نمایندگان بابل از فرماندار پیشین/ حمایت قاطع اعضای هیات علمی از اصغری آقمشهدی

مرور پایگاه‌های خبری مازندران در هفته آخر تیرماه (20 تا 25 تیر)

آیا عضو شورا شهر فرماندار ساری خواهد شد؟/ باندبازی در شورای شهر آمل/ حمایت امام جمعه و نمایندگان بابل از فرماندار پیشین/ حمایت قاطع اعضای هیات علمی از اصغری آقمشهدی

اختصاصی مازندمجلس: پایگاه خبری مازندمجلس در نظر دارد در انتهای هر هفته اهم اخبار منتشر شده در پایگاه‌های خبری استان را بازنشر نماید. سومین بسته خبری در هفته آخر تیرماه در بین روزهای 20 تا 25 تیر منتشر می‌شود.

اختصاصی مازند مجلس :پایگاه خبری مازندمجلس در نظر دارد در انتهای هر هفته اهم اخبار منتشر شده در پایگاه‌های خبری استان را بازنشر نماید. سومین بسته خبری در هفته آخر تیرماه در بین روزهای 20 تا 25 تیر منتشر می‌شود.

پایگاه خبری مازند شورا طی گزارشی که از آخرین جلسه شورای شهر ساری در ماه رمضان تشکیل شده بود تهیه کرد که در آن به حواشی این جلسه پرداخت. در بخشی از این گزارش آمده است: ناگهان یکی از اعضای شورا از شایعه تغییر فرماندار ساری خبر داد و یکی از دو عضو غایب شورای شهر ساری را گزینه جایگزین وی معرفی نمود که این اظهار نظر بلافاصله با واکنش محمدی کیادهی مواجه شد و با خنده اظهار داشت: اعضای شورا روند استعفاهای خود را تا حضور خانم جامی (عضو علی البدل) به شورا ادامه خواهند داد.

این گزارش که با عنوان (موج تغییر فرمانداران به ساری رسید؟ آیا عضو شورا فرماندار ساری خواهد شد؟) در پایگاه خبری مازند شورا منتشر شده است.

-------------------------------------

 

پایگاه خبری وارش در گزارشی از نشست خصوصی شورای اصلاح‌طلبان مازندران با استاندار با عنوان (اظهارنظر عجیب یکی از اصلاح طلبان در حمایت از فرماندار ساری + گلایه ربیع فلاح از منتقدان) منتشر کرده است.

در یک قسمت از این گزارش از قول اکبر بهمنش آمده است: بهمنش از اصلاح طلبان ساری نیز در سخنانی دور از انتظار و تعجب آور فرماندار ساری را خط قرمز اصلاح طلبان دانست و خواستار حمایت از واحدی شد.

-------------------------------------

پایگاه تحلیلی مازندنومه در گزارشی اجتماعی از شانزدهمین آیین کوچه‌گردان عاشق که توسط جمعیت امداد دانشجویی – مردمی امام علی (ع) نوشته است: علی محمدی از کیسه هایی می گوید که جمعیت امام علی برای نیازمندان تهیه کرده و با تاسی از امام علی(ع) شبانه به خانه نیازمندان محله های فقیر و بحران زده می برند.

در بخش دیگری آمده است: بعد از صرف یک افطاری عیارانه، داوطلبان کمک به پخش کیسه های خوراک، نام نویسی و ماشین های شان را با کیسه ها پر کردند و آن گاه همگی به سوی کوی آهنگری در شهر سورک به راه افتادیم.

این گزارش با عنوان (شبِ کودکانِ بی شناسنامه) در این پایگاه منتشر شده است.

-------------------------------------

پایگاه خبری نگاه‌نیوز گزارشی از شورای شهر آمل و اختلافات موجود در آن منتشر کرده است.

این مطلب با عنوان (نبی الله توسلی: شهردار بدون هماهنگی و علی رغم مخالفت بنده به پیشنهاد "تسلیمی" مدیرعامل فاوا را تغییر داد) از باندبازی در شورای شهر آمل خبر می‌دهد.

در بخشی آمده است: متاسفانه شاهد این موضوع هستیم که شهردار به همراه 4 نفر از اعضای شواری شهر تمام تصمیمات مربوط به شوار و شهرداری را به تنهایی میگیرند و به نظر بقیه اعضا اصلا توجه نمیکنند.

-------------------------------------

پایگاه خبری مازندشورا در مطلبی با عنوان (استفاده برخی از نامزدهای انتخابات مجلس از امکانات عمومی و دولتی/ طرح نظارت شورای شهر بر تبلیغات زودهنگام نامزدهای انتخابات مجلس) از استفاده شخصی برخی از نامزدهای انتخابات مجلس از امکانات عمومی و دولتی گله کرد.

-------------------------------------

پایگاه خبری وارش سندی از حمایت امام جمعه و نمایندگان مجلس بابل در حمایت از فرماندار معزول بابل منتشر کرد.

این سند در مطلبی با عنوان (نامه نمایندگان و امام جمعه بابل به وزیر کشور برای نگه داشتن فرماندار بابل+سند) آمده است.

-------------------------------------

در روزهای اخیر اخباری از تلاش برخی افراد برای تغییر رئیس دانشگاه مازندران در فضای خبری پیچیده بود که مازندنومه با انتشار نامه 220 عضو هیات علمی دانشگاه مازندران از حمایت قاطع اعضای هیات علمی دانشگاه مازندران از اصغری آقمشهدی خبر داد.

این نامه در مطلبی با عنوان (تثبیت خردمندانه مدیریت دانشگاه/ اصغری آقمشهدی بماند) منتشر شد

 

-------------------------------------

در انتها چند گزارش تصویری از پایگاه خبری خزرنما:

همایش کوچه گردان عاشق به همت جمعیت امام علی (ع) در ساری

دیدار مسولان استانی باجانبازان

مرکز اورژانس اجتماعی۱۲۳ و شیرخوارگاه شکوفه ساری

همایش حزب کارگزاران سازندگی شاخه مازندران در هتل نوید ساری

روز قدس در سوادکوه ،بابلسر، گلوگاه،تنکابن،عباس آباد،نکا و بابل

جشن اعلام توافق هسته‌ای در رامسر و نوشهر و تنکابن

مرور پایگاه‌های خبری مازندران در هفته دوم تیرماه (13 تا 18 تیر)

مرور پایگاه‌های خبری مازندران در هفته دوم تیرماه (6 تا 12 تیر)لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مرور پایگاه‌های خبری -

نظر شما در مورد : آیا عضو شورا شهر فرماندار ساری خواهد شد؟/ باندبازی در شورای شهر آمل/ حمایت امام جمعه و نمایندگان بابل از فرماندار پیشین/ حمایت قاطع اعضای هیات علمی از اصغری آقمشهدی

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها