مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 23832 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 25 فروردین 1395 -ساعت : 18:43

چاپ به اشتراگ گذاشتن
موضع گیری تند لطف الله محمدنژاد به سفر احمدی‌نژاد به آمل

پشت پرده سفرهای مشکوک آقای احمدی‌نژاد؛

موضع گیری تند لطف الله محمدنژاد به سفر احمدی‌نژاد به آمل

اختصاصی مازندمجلس: لطف الله محمدنژاد سخنگوی حزب اعتدال و توسعه مازندران با نگارش متنی پیرامون سفر اخیر محمود احمدی نژاد به آمل که با نام یادواره شهدای حرم، بیشتر رنگ و بوی تبلیغاتی و انتخاباتی داشت، نسبت به این سفر مواضع تندی اتخاذ کرد

اختصاصی مازندمجلس: لطف الله محمدنژاد رئیس سابق ستاد دکتر روحانی در ساری و سخنگوی حزب اعتدال و توسعه مازندران با نگارش متنی پیرامون سفر اخیر محمود احمدی نژاد به آمل که با نام یادواره شهدای حرم، بیشتر رنگ و بوی تبلیغاتی و انتخاباتی داشت، نسبت به این سفر مواضع تندی اتخاذ کرد.

انتشار این یادداشت توسط پایگاه خبری مازندمجلس به معنای تایید محتوای آن نمی باشد.

پشت پرده سفرهای مشکوک آقای احمدی نژاد

مازندران عرصه سیمرغ است نه جولانگه اهانت کنندگان

سفر پر حاشیه و تخریبی احمدی نژاد در آمل که متاسفانه واکنش خوبی از سوی مدیران تدبیر و امید استان در محکومیت سخنان توهم زای این فرد نداشت و یادواره شهیدان عزیزمان را با کف و سوت و هورا به متینگ سیاسی تبدیل کرد نکات قابل تاملی وجود دارد.

چرا احمدی نژاد مازندران را انتخاب می کند؟چون او می داند که مازندران از استانهای است که مردم شریف آن غالباً دارای فهم سیاسی بالایی هستند و همیشه در انتخابات نقش بسزا و تعیین کننده ای دارند که نمونه بارز آن 24 خرداد 92 هویدا گشت و آن حماسه پرشکوه مردم بزرگوار مازندران سرنوشت انتخابات را در کل کشور رغم زد و کم سابقه ترین اجتماع مردمی این دیار سرافراز نوید بخش پیروزی دکتر روحانی گردید. از این رو آقای احمدی نژاد دقیقاً تیرهایش را به نقطه قوت گفتمان تدبیر وامید یعنی مازندران قهرمان پرتاب می کند غافل از اینکه مردم دلیر مازندران با دست های خود بت های تهمت و افتراء، دروغ، رمالی، هاله نور، و... شکستند و به تاریخ سپردند چون این مردم حاضر نیستند با ادبیات سخیف دست به دامن چاورز شوند تا با همراهی حضرت عیسی مسیح(ع) برایشان طلب مغفرت کند.

 

آقای احمدی نژاد از دیار فرهنگ و معرفت و عالمان وارسته با زباله خواندن منتقدان به کل مردم ایران توهین کردی و این برای مردم بافرهنگ مازندران پذیرفتنی نیست. اگرچه مردم جوابتان را در 7 اسفند ماه دادند و علی رغم همه کاستی ها و تنگناهای اقتصادی دولت تدبیر و امید که نشأت گرفته از مدیریت معجزه ای جنابعالی است باز شما را پذیرا نبودند و نخواهند بود چون مردم ظاهر فریبنده و گفتار کذب و اختلاف افکن جریان انحرافی سنگ انداز و منفعت طلب را کاملاً می شناسند.

 

جنابعالی از کارنامه سیاه 400 ساله استعمار گفتید اینها را مردم می دانند و از مکتب امام روح ا... ره و مقام معظم رهبری شیوه برخورد با استعمار و نفوذ دشمن را آموختند و در این راستا تا پای جان گوش به فرمان رهبر فرزانه خود هستند اما از کارنامه سیاه هشت ساله خود برای مردم چیزی نگفتی حال جهت اطلاع و یادآوری شما و افراد صادقی که با نیت خیر دنبال حقیقت و اصل واقعیت هستند اندک توضیح می تواند راه را از بیراهه تشخیص داد.

 

آقای احمدی نژاد چرا نگفتید با بیش از هفتصد میلیارد دلار هیچ اتفاقی در بهبود معیشت مردم، رفع بیکاری، کاهش تورم، ارزش پول ملی و ... رخ نداد بلکه دولت بدهکار  دست شما گذاشتم.

 

چرا نگفتید حساب ذخیره ارزی را خالی کردم و حدود سیصد و هشتاد هزار میلیارد تومان بدهی دست دولت گذاشتم.

 

چرا نگفتید بیست و دو هزار میلیارد دلار ارز را در بازارهای کشورهای دیگر فروختی تا قیمت ارز جهش صعودی پیدا کند و ارزش پولی ملی به شدت سیر نزولی یابد.

 

چرا نگفتید ارز تخصیصی داروهای خاص بالابیها و رانتهای دولت پاکدست صرف خرید لوارم آرایشی و بی مصرف شد( صحبت خانم وزیر) و در این قصور آگاهانه از نبود داروهای خاص چه کسانی جان باختند.

 

چرا نگفتید اختلاسهای سرسام آور عدم رعایت شئونات جمهوری اسلامی، اختلاف افکنی، بی حرمتی و بداخلاقی را در جامعه نهادینه کردید تا با زیرپا گذاشتن همه ارزشها به قدرت برسی، آیا واقعاً هدف وسیله را توجیه می کند؟

 

از همه مهمتر چرا نگفتید. در مقابل نظرات و پیشنهادهای دلسوزانه و پدرانه مقام معظم رهبری موضع گیری کردید که داستان مشایی و مصلحی از مصادیق آن است.

 

چرا نگفتید مرتضوی چه کرد و دست چپ و راست جنابعالی یعنی رحیمی و بقایی کجایند و کسانی که روزی خط قرمز شما بودند با این مردم چه کردند

 

چرا نگفتید، چرا نگفتید، چرا نگفتید و هزاران چرا نگفتید که مجال و حوصله نیست

 

آری آقای احمدی نژاد مردم ما می فهمند خادم  و غیر خادم را می شناسند کاش کمیته حقیقت یاب تشکیل می شد تا مردم از طریق صدا و سیما متوجه عمق سوء مدیریت شما می شدند و آنوقت به شما می گفتند« مارا به خیر تو امید نیست شر مرسان» و پاسخی از شما می شنیدند که:

 

هر کسی از ظن خود شد یار من    

 وز درون من نجست اسرار من

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : لطف الله محمد نژاد - سفر احمدی نژاد - احمدی نژاد آمل - محمد نژاد -

نظرات کاربران در مورد : موضع گیری تند لطف الله محمدنژاد به سفر احمدی‌نژاد به آمل
  • نپاسخ0شنبه 11 اردیبهشت 1395

    میتوانید به این سوال جواب دهید که 22 هزار میلیارد دلار پول چند سال نفت ایران می شود؟؟

نظر شما در مورد : موضع گیری تند لطف الله محمدنژاد به سفر احمدی‌نژاد به آمل

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها