امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 02:00:42

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 24104 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 فروردین 1395 -ساعت : 12:16

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اصلاح طلبان بابل و تصمیم هوشمندانه سکوت

اصلاح طلبان بابل و تصمیم هوشمندانه سکوت

مازندمجلس: تصمیم شورای هماهنگی اصلاح طلبان بابل برای سکوت، بهترین راهبرد برای انتخابات دهم اردیبهشت خواهد بود/ تصمیم دوستان برای سکوت به منزله عدم فعالیت نمی‌باشد و ظاهرا افراد به صورت شخصی در دو ستاد کاندیدای مشغول فعالیت هستند/ برگزاری جلسات مناظره را به حسین نیازآذری طرح کردم و ایشان اشاره کردند چنانچه فضای اخلاق، اعتدال و عدالت در چنین نشست های فراهم شود استقبال می‌کنم

مازندمجلس: اگر چه بابل مرکز استان نیست ولی همیشه کانون مهمی در فعالیت های سیاسی استان بوده است و چهره‌های سیاسی این شهر از جمله افراد تاثیرگذار در سطح ملی و استان بوده‌اند.

اساتید و چهره‌های معروف همانند دکتر صفاریان و استاد عزیزم دکتر ابولحسنی که جزو چهره‌های ملی هستند به عنوان سرمایه‌های مهم استان و شهرستان بابل قلمداد می‌شوند.

با توجه به  شرایط انتخاباتی دور دوم  و حضور دو کاندیدای مجلس با سوابق و مشخصات فردی، تصمیم شورای هماهنگی اصلاح طلبان بابل برای سکوت، بهترین راهبرد برای انتخابات دهم اردیبهشت خواهد بود و به این تصمیم هوشمندانه باید دست مریزاد گفت ..

در این خصوص ذکر چند مطلب مهم را برای پیشبرد اهداف عالیه جریان اصلاحات بابل ضروری می دانم:

اول: تصمیم دوستان برای سکوت به منزله عدم فعالیت نمی‌باشد و ظاهرا افراد به صورت شخصی در دو ستاد کاندیدای مشغول فعالیت هستند، این فعالیت نباید منجر به ایجاد شکاف و اختلافات فی‌مابین نیروهای سیاسی شود، باید در کنار بزرگان اصلاحات بابل همچنان اتحاد و یکپارچگی ستودنی این منطقه محفوظ بماند.

دوم: تعلقات شخصی دوستان جوان که از انرژی و پتانسیل بسیار بالایی برخوردار هستند و در کمپین دو کاندیدا مشغول فعالیت هستند، نباید جلوه‌گر تصمیم پنهان عناصر اصلاحات در انتخابات جاری باشد و در واقع تقابل با تصمیم شفاف شورای محترم هماهنگی تلقی گردد، اگر واقعا از بین دو کاندیدای مطرح یکی گرایش یا قرابت بیشتری به تفکر اصلاح طلبی دارد به صورت شفاف اعلام حمایت فرموده تا تکلیف همه نیروها و هواداران برای رای دادن مشخص گردد.

سوم: به نظر می رسد در شرایط سکوت نیز می‌توان در صحنه انتخابات به یک کنشگر فعال مبدل شد، لذا بهترین فعالیت رسمی برای شورای هماهنگی اصلاح طلبان بابل میدان داری انتخابات و کمک به مردم در انتخاب درست است، بنابراین پیشنهاد جدی اینجانب به دوستان اصلاح طلب اینست که با مدیریت خویش زمینه و بستر مناسب برای ایجاد یک جلسه مناظره و یا پرسش و پاسخ عمومی را در یک مکان عمومی تشکیل داده و از حضور دو کاندیدای محترم دعوت به عمل آید، اینجانب با شناختی که از جناب آقای نیازآذری داشتم این موضوع را طرح کردم و ایشان اشاره کردند چنانچه فضای اخلاق، اعتدال و عدالت در چنین نشست های فراهم شود استقبال می‌کنم.

در پایان اعتقاد دارم که رفتار و عملکرد نخبگان سیاسی می تواند به فضای رادیکال و بداخلاقی در انتخابات پایان دهد و راه را برای انتخابات آرام و تصمیم درست شهروندان فراهم سازد.

ابراهیم سوته

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حسین نیازآذری - اصلاح طلبان بابل - دور دوم انتخابات - حوزه انتخابیه بابل - نیاز آذری - حسین نیاز آذری - نیاز آذری -

نظر شما در مورد : اصلاح طلبان بابل و تصمیم هوشمندانه سکوت

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها