مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 25848 -تاریخ انتشار : دوشنبه 30 فروردین 1395 -ساعت : 14:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شورای اصلاح طلبان استان، تصمیم قطعی بر تایید هر دو نامزد بابل گرفت/ نیازآذری از نظر تجربه مدیریتی، برتری دارد

فضلی قائم‌مقام حزب مردمسالاری مازندران؛

شورای اصلاح طلبان استان، تصمیم قطعی بر تایید هر دو نامزد بابل گرفت/ نیازآذری از نظر تجربه مدیریتی، برتری دارد

اختصاصی مازندمجلس: قائم‌مقام حزب مردمسالاری مازندران، با بیان اینکه به شخصه هنوز تصمیم نهایی برای حمایت از نامزد خاص نگرفتم، گفت: بنده نقدهایی به هر دو نامزد دارم اما آنچه مشخص است آقای نیازآذری از نظر تجربه مدیریتی برتری دارد

اختصاصی مازندمجلس: حزب مردمسالاری از سال 1378 کار خود را شروع کرد و اکنون یکی از احزاب 22گانه جبهه اصلاح طلبان محسوب می‌شود. مصطفی کواکبیان دبیر کل حزب مردمسالاری که نماینده مردم سمنان در مجلس هشتم شورای اسلامی بود، در دهمین دوره انتخابات مجلس از حوزه تهران ثبت نام کرد و با بیش از یک میلیون رای مجددا راهی بهارستان شد. روزنامه مردمسالاری ارگان رسمی این حزب است که از سال 1380 تاکنون منتشر می‌شود.

حزب مردمسالاری شاخه مازندران نیز که یکی از احزاب 16 گانه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان مازندران است که گزینه‌های خود را برای دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در قالب لیست امید معرفی خواهد کرد.

 

شورای اصلاح طلبان استان، تصمیم قطعی بر تایید هر دو نامزد بابل گرفت

جابر فضلی قائم‌مقام حزب مردمسالاری مازندران در گفتگو با مازندمجلس، درباره انتخابات دور دوم  مجلس در مازندران، اظهار کرد: در حوزه قائم‌شهر با توجه به جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات شهرستان قائم‌شهر که سوم فروردین امسال به موضع سکوت و عدم حمایت از نامزدهای فعلی رسید شورای هماهنگی اصلاحات استان نیز از نظر آن‌ها تمکین کردند و موضع سکوت را اتخاذ کردند.

دبیر حزب مردمسالاری شهرستان بابل افزود: در حوزه انتخابیه بابل با توجه به اینکه هر دو گزینه حامی دولت بودند شورای اصلاح طلبان استان، تصمیم قطعی بر تایید هر دو نامزد این حوزه گرفت.

قائم‌مقام حزب مردمسالاری مازندران، با بیان اینکه به شخصه هنوز تصمیم نهایی برای حمایت از نامزد خاص نگرفتم، گفت: بنده نقدهایی به هر دو نامزد دارم اما آنچه مشخص است آقای نیازآذری از نظر تجربه مدیریتی برتری دارد.

 

به گزارش مازندمجلس، گفتنی است رای نهایی لیست امید در حوزه انتخابیه بابل به علت آنکه هر دو گزینه موجود حامی دولت محسوب می‌شوند، حمایت از هر دو گزینه است. از طرفی تصمیم شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مازندران و همچنین شورای مشورتی شهرستان بابل هم سکوت است اما بسیاری از فعالان سیاسی به خصوص اصلاح طلبان به علت تجربه حسین نیاز آذری وی را گزینه مناسب‌تری برای نمایندگی مجلس می‌دانند.

برخی از احزاب اصلاح طلب استان نیز به صورت غیررسمی حمایت خود را از حسین نیازآذری اعلام کردند.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حسین نیازآذری - حسین نیاز آذری - نیازآذری - مردمسالاری مازندران - حزب مردمسالاری -

مطالب مرتبط با : شورای اصلاح طلبان استان، تصمیم قطعی بر تایید هر دو نامزد بابل گرفت/ نیازآذری از نظر تجربه مدیریتی، برتری دارد
نظر شما در مورد : شورای اصلاح طلبان استان، تصمیم قطعی بر تایید هر دو نامزد بابل گرفت/ نیازآذری از نظر تجربه مدیریتی، برتری دارد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها