مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 144 -تاریخ انتشار : یکشنبه 16 فروردین 1394 -ساعت : 15:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بیانیه مجمع نمایندگان مازندران به مناسبت هفتم خرداد سالروز گشایش مجلس نهم

بیانیه مجمع نمایندگان مازندران به مناسبت هفتم خرداد سالروز گشایش مجلس نهم

مجمع نمایندگان مازندران به مناسبت هفتم خرداد سالروز گشایش مجلس نهم بیانیه‌ای صادر کردند .

مازند پارلمان: متن این بیانیه به شرح زیر است:

«اکنون که یک سال از فرصت قانونگذاری و خدمتگزاری در مجلس شورای اسلامی گذشته است خداوند متعال را به سبب این توفیق بزرگ شاکریم و امیدواریم با درس گرفتن از مکتب الهی امام خمینی (ره) و با اطاعت از منویات رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای روند خدمتگزاری صادقه و خالصانه را تداوم بخشیم.

تمام تلاش مجمع نمایندگان استان این است تا از ظرفیت مجلس شورای اسلامی برای توسعه پایدار و متوازن مازندران علوی استفاده نماید. مجمع نمایندگان مازندران بر این باور است که راه توسعه استان بدون همگرایی و تعامل همه نهادها، دستگاه‌ها، تشکل‌ها و دلسوزان به زادبوم میسر نمی‌باشد.

تلاش مجدانه برای دفاع از منافع استان در مراجع تصمیم گیری، حمایت از دستگاه‌های اجرایی برای تأمین مطالبات مردم اهتمام به برنامه‌ریزی از اولویت مجمع نمایندگان استان مازندران در دور نهم مجلس شورای اسلامی می باشد.

استان مازندران به لطف و توجهات حضرت باریتعالی دارای زمینه‌های بسیار مناسب جهت پیشرفت و تعالی می باشد و در صورت سیاستگذاری درست، و برنامه ریزی اصولی و حمایت مقامات ملی می‌تواند در عرصه‌های مختلف اقتصادی و اجتماعی پیشتاز باشد.

نمایندگان استان مازندران در دور نهم مجلس شورای اسلامی با حضور فعال و تخصصی در کمیسیون های مختلف مجلس نقش موثر در امر قانونگذاری و نظارت بر حسن اجرای قانون داشته اند و با بیش از 224 امضاء در طرح ها و لوایح مطروحه، مشارکت متعهدانه و مسئولانه در راستای وظایف اصلی نمایندگی داشته اند.

تأسیس دفتر مجمع نمایندگان استان مازندران نقطه عطف همگرایی خادمان شما مردم شریف در مجلس نهم بوده است. انشاالله این دفتر با قوت، یاور دستگاه های اجرایی و پیگیر مطالبات مردم ولایتمدار استان مازندران خواهد شد. در همین مجال از کلیه صاحبنظران، کارشناسان، مدیران پیشکسوت، دانشگاهیان، و رسانه های گروهی انتظار داریم ما نمایندگان را در ایفای رسالت خطیری که بر عهده داریم حمایت و راهنمایی فرمایند.

با دعوت از مردم شریف استان مازندران برای مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها اعلام می داریم نمایندگان استان مازندران سه سال آینده کاری خود را با دولت منتخب 24 خرداد 92 ادامه می دهند. از این رو هر دولتی از طرف شما مردم ولایتمدار سکان اجرایی کشور را در دست گیرد مورد حمایت مجمع نمایندگان خواهد بود.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره نمایندگان فقید استان از تلاش های تمامی نمایندگان ادوار گذشته قدردانی می نمائیم.همچنین لازم می‌دانیم از تلاش‌های یکساله همکاران خدوم اداری و ستادی دفاتر نمایندگان که خالصانه نمایندگان را در ایفای خدمتگزاری به مردم شریف مازندران یاری می رسانند سپاسگزاری کنیم.»لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بیانیه - مجمع - نمایندگان مازندران - هفتم خرداد - سالروز - گشایش - مجلس نهم -

نظر شما در مورد : بیانیه مجمع نمایندگان مازندران به مناسبت هفتم خرداد سالروز گشایش مجلس نهم

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها