مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 26296 -تاریخ انتشار : سه شنبه 31 فروردین 1395 -ساعت : 14:15

چاپ به اشتراگ گذاشتن
سفر انتخاباتی رئیس جریان انحرافی به مازندران/ اسب تراوای جریان انحرافی در مازندران

پس از میتینگ تبلیغاتی احمدی نژاد در آمل/

سفر انتخاباتی رئیس جریان انحرافی به مازندران/ اسب تراوای جریان انحرافی در مازندران

اختصاصی مازندمجلس: در هفته‌های گذشته سفر احمدی نژاد به آمل از جنس تبلیغات برای انتخابات ریاست جمهوری بود اما سفرهای دیگری در سکوت خبری به مازندران انجام می‌شود که هدف آن انتخابات مرحله دوم مجلس شورای اسلامی است/ در استان مازندران در نظر دارند در دور دوم انتخابات با بهره‌گیری از یکی از نامزدهایی که پیش از این قرار بود در لیست امید قرار بگیرد، سعی در نقش آفرینی و کسب پایگاه در مجلس شورای اسلامی داشته باشند

اختصاصی مازندمجلس: پس از سفر محمود احمدی نژاد به آمل و میتینگ تبلیغاتی که با نام یادواره شهدای مدافع از حرم برگزار شده بود، اشتیاق طرفداران رئیس دولت‌های نهم و دهم در مازندران برای حضور پررنگ در انتخابات ریاست جمهوری سال 96 دوچندان شد. طبق شنیده‌ها، هواداران دولت سابق از هم اکنون برای آماده کردن جو انتخاباتی به نفع احمدی نژاد مشغول ساماندهی یاران خود هستند و در شبکه‌های اجتماعی به خصوص تلگرام فعالیت جدی دارند.

در هفته‌های گذشته سفر احمدی نژاد به آمل از جنس تبلیغات برای انتخابات ریاست جمهوری دور دوازدهم بود اما سفرهای دیگری در سکوت خبری به مازندران انجام می‌شود که هدف آن انتخابات مرحله دوم مجلس شورای اسلامی است.

پس از مشخص شدن نتیجه انتخابات مرحله اول مجلس دهم، نزدیکان دولت سابق در تهران پا را فراتر گذاشته و به فکر تاثیرگذاری در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی که تکلیف 69 کرسی باقیمانده مشخص می‌شود افتاده‌اند و برای بسیاری از حوزه‌ها برنامه ریزی کرده‌اند به نحوی که در استان مازندران در نظر دارند در دور دوم انتخابات با بهره‌گیری از یکی از نامزدهایی که پیش از این قرار بود در لیست امید قرار بگیرد، سعی در نقش آفرینی و کسب پایگاه در مجلس شورای اسلامی داشته باشند.

برخی از یاران رئیس دولت سابق پس از برگزاری سلسله جلسات از 9 اسفند 94 تا 9 فروردین 95 که در تهران برگزار می‌شد، اینک به صورت جدی وارد عرصه شده‌اند و در این راستا رئیس جریان انحرافی به مازندران سفر کرد. وی پس از تشکیل جلسه در زادگاه خود، دیداری نیز با یکی از نامزدهای رد صلاحیت شده انتخابات مجلس دهم داشته است.

این فعال سیاسی نزدیک به جبهه پایداری که در مجلس هشتم نماینده استان مازندران در مجلس بوده، پیش از این نیز در انتخابات مجلس نهم به دلیل ارتباط با جریان انحرافی رد صلاحیت شده بود و اینک در نظر دارد برای این جریان در مرحله دوم انتخابات مجلس در مازندران گام هایی بردارد.

وی علاوه بر حمایت‌های محسوس و نامحسوس از یکی از نامزدهای راه یافته به دور دوم انتخابات، در محافل خصوصی از ضرورت کودتای اجتماعی برای کسب کرسی‌های شورا و میز ریاست جمهوری به وسیله بهره‌بری حداکثری از انتخابات شورای شهر در سال 96 سخن می‌گوید.

شایان ذکر است رئیس جریان انحرافی هفته گذشته به استان آذربایجان شرقی سفر کرده بود و برای انتخابات مرحله دوم شورای اسلامی جلساتی را با برخی از حامیان دولت گذشته برگزار نموده است.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جریان انحرافی - نفوذ انحراف در لیست -

نظرات کاربران در مورد : سفر انتخاباتی رئیس جریان انحرافی به مازندران/ اسب تراوای جریان انحرافی در مازندران
  • ناشناسپاسخ0پنج شنبه 02 اردیبهشت 1395

    احمدی نژاد بر شتر جهل و تعصب بخشی از ملت سواره!

  • ناشناسپاسخ0شنبه 04 اردیبهشت 1395

    آقای به اصطلاح عاقل میشه بگید این مردم کدومن؟ مردمی که با دیدن 4 سال کارنامه موفق یه نفر به اون رای دادن و با بعد هم یک دنیا سنگ اندازی مواجه شد یا مردمی که با دیدن یک کلید رای دادن؟

نظر شما در مورد : سفر انتخاباتی رئیس جریان انحرافی به مازندران/ اسب تراوای جریان انحرافی در مازندران

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها