مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 26687 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 01 اردیبهشت 1395 -ساعت : 11:34

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نیازآذری در حوزه کارگری عملکرد خوبی داشت/ علیرضا محجوب در حمایت از نیازآذری به بابل می‌آید

سعید میرزایی فعال سیاسی اصلاح طلب:

نیازآذری در حوزه کارگری عملکرد خوبی داشت/ علیرضا محجوب در حمایت از نیازآذری به بابل می‌آید

اختصاصی مازندمجلس: سعید میرزایی فعال سیاسی اصلاح طلب در گفت و گو با مازندمجلس، با بیان اینکه از رفتار و عملکرد حسین نیازآذری شناخت دارد، تصریح کرد: در حوزه بابل حسین نیازآذری را اهل عمل دیدم. به ویژه در حوزه کارگری که برای ما حائز اهمیت است وی عملکرد خوبی داشت

اختصاصی مازندمجلس: سعید میرزایی فعال سیاسی اصلاح طلب در گفت و گو با مازندمجلس، با بیان اینکه از رفتار و عملکرد حسین نیازآذری شناخت دارد، تصریح کرد: در حوزه بابل حسین نیازآذری را اهل عمل دیدم به ویژه در حوزه کارگری که برای ما حائز اهمیت است وی عملکرد خوبی داشت.

وی، با  اعلام اینکه روز 7 اردیبهشت علیرضا محجوب (رئیس فراکسیون کارگری مجلس) به دعوت از جامعه کارگری به بابل می‌آید و در حمایت از آقای نیازآذری سخنرانی می‌کند، گفت: در حال حاضر اکثر اصولگرایان و اصلاح طلبان به نیازآذری نظر مثبت دارند.

سعید میرزایی، با بیان اینکه رقابت‌ها در هر دو حوزه فشرده است، اظهار کرد: در حوزه قائم شهر، به شخصه شانس پیروزی آقای ادیانی را بیشتر می‌دانم چون همانطور که شاهد هستیم ریزش آقای علیپور روز به روز بیشتر می‌شود حتی بخشی از اصولگرایان حامی وی نیز در حال پیوستن به علی ادیانی هستند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب افزود: لیست اصلاحات در این حوزه اگرچه سکوت است ولی از لحاظ نظرات شخصی این جریان، وزنه آقای ادیانی بیشتر است.

رئیس شورای اسلامی شهر قائمشهر در پایان گفت: از لحاظ قومی و قبیله‌ای نیز شانس پیروزی وی بیشتر است چون ادیانی علاوه بر رای سوادکوه، در قائمشهر و دیگر نقاط نیز مورد توجه و عنایت مردم است.


نیازآذری در حوزه کارگری عملکرد خوبی داشت/ علیرضا محجوب در حمایت از نیازآذری به بابل می‌آید

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حسین نیازآذری - علیرضا محجوب - نیاز آذری - سعید میرزایی - علی ادیانی -

مطالب مرتبط با : نیازآذری در حوزه کارگری عملکرد خوبی داشت/ علیرضا محجوب در حمایت از نیازآذری به بابل می‌آید
نظر شما در مورد : نیازآذری در حوزه کارگری عملکرد خوبی داشت/ علیرضا محجوب در حمایت از نیازآذری به بابل می‌آید

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها