مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 27307 -تاریخ انتشار : جمعه 03 اردیبهشت 1395 -ساعت : 12:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نام طاهر نژاد از لیست اعتدال و توسعه کشور حذف شد+سند

سکوت لیست مشترک اصلاح طلبان و اعتدال و توسعه در حوزه انتخابیه بابل؛

نام طاهر نژاد از لیست اعتدال و توسعه کشور حذف شد+سند

اختصاصی مازندمجلس: پس از سکوت شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان کشور در حوزه انتخابیه بابل از یک سو و سکوت شورای اصلاح طلبان این شهر از سویی دیگر، حزب اعتدال توسعه نیز با انتشار اسامی نامزدهای مورد حمایت خود در کشور در حوزه انتخابیه بابل اعلام سکوت کرد

اختصاصی مازندمجلس: پس از سکوت شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان کشور در حوزه انتخابیه بابل از یک سو و سکوت شورای اصلاح طلبان این شهر از سویی دیگر، حزب اعتدال توسعه نیز با انتشار اسامی نامزدهای مورد حمایت خود در کشور در حوزه انتخابیه بابل اعلام سکوت کرد.

طبق آخرین تصمیمات گرفته شده در کمیته مشترک ائتلاف شامل نمایندگان شورای عالی سیاست گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان و نمایندگان حزب اعتدال و توسعه به عنوان حامیان تدبیر و امید، در چهار حوزه انتخابیه تبریز، سلماس، ارومیه و شهریار گزینه های لیست امید با لیست اعتدال و توسعه فرق دارد و در دیگر حوزه های کشور لیست مشترکی ارائه دادند که در حوزه انتخابیه بابل به گزینه سکوت رسیده اند.

 این صورتجلسه که با حضور جمعی از اعضای ارشد حزب اعتدال و توسعه و اصلاح طلبان به امضای اسماعیل شجاعی رییس ستاد انتخاباتی حزب اعتدال و توسعه و محسن رهامی از شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان رسیده است، به غیر از حوزه های بابل و قائمشهر، در 7 حوزه انتخابیه دیگر هم گزینه ای معرفی نکردند و سکوت اختیار شد.
بسمه تعالی

صورتجلسه لیست ائتلاف اصلاح طلبان و حامیان دولت

پیرو مذاکرات جلسه‌های مورخ چهارشنبه 18/1/95 و چهارشنبه 25/1/95 و شنبه 28/1/95 کمیته مشترک ائتلاف شامل نمایندگان شورای عالی سیاست‌گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان و نمایندگان حزب اعتدال و توسعه به عنوان حامیان دولت تدبیر و امید و بر اساس صورت جلسات گذشته و توافق‌های به عمل آمده، در نهایت لیست مشترک ائتلاف اصلاح طلبان و اعتدال‌گران (لیست امید)، در خصوص مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی به شرح پیوست مورد توافق نهایی قرار گرفت.

ضمناً در حوزه‌هایی که توافق نهایی جهت ائتلاف صورت نگرفته است، هر یک از دو طرف (اصلاح طلبان و اعتدال و توسعه) نامزد اختصاصی خود را درج می‌کنند و در لیست ائتلاف نامزدهایی که مشترکاً توافق صورت گرفته درج خواهد شد.

این صورتجلسه را میتوانید از اینجا دانلود کنید

این درحالی است یکی از نامزدهای بابل در اقدامی غیر اخلاقی با انتشار پوستر، سعی در نشان دادن حمایت این حزب  از خود را دارد.

گفتنی است در روزهای گذشته مدرک تحصیلی وی از سوی مراکز علمی و شورای نگهبان مازندران مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت عدم تحصیلات دکتری وی اثبات شد و پس از آن پوستر ها و بنرهای حاوی عنوان دکتری از سطح شهر به دستور فرماندار جمع آوری گردید. اکنون به نظر می رسد باید شاهد جمع آوری پوستر های ایشان با عنوان حزب اعتدال توسعه در شهر بابل باشیم.


نام طاهر نژاد از لیست اعتدال و توسعه کشور حذف شد+سندلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : -

نظر شما در مورد : نام طاهر نژاد از لیست اعتدال و توسعه کشور حذف شد+سند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها