مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 27691 -تاریخ انتشار : شنبه 04 اردیبهشت 1395 -ساعت : 11:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مجوز استفاده از لوگوی حزب اعتدال و توسعه به فرمانداری بابل ارائه نشده است/ استفاده از عنوان (دکتری) دلیل جمع آوری بنرهای طاهرنژاد

فرماندار ویژه بابل در گفت‌وگو با مازندمجلس:

مجوز استفاده از لوگوی حزب اعتدال و توسعه به فرمانداری بابل ارائه نشده است/ استفاده از عنوان (دکتری) دلیل جمع آوری بنرهای طاهرنژاد

اختصاصی مازندمجلس: کلیه پوسترها و بنرهایی که از عنوان دکتری و یا هرگونه ادعای فارغ التحصیلی در مقطع دکتری از دانشگاه تهران کذب بوده و کلیه این پوسترها غیرقانونی می‌باشند و از این حیث دستور به جمع آوری پوسترها و بنرهای ایشان دادیم/ پیش از شروع ایام رسمی انتخابات به هر دو نامزد اعلام داشتیم که کلیه اقلام تبلیغاتی خود را به فرمانداری ارائه نمایند که تاکنون یکی از نامزدهای انتخابات نسبت به اجرای قانون کوتاهی کرد

اختصاصی مازندمجلس: طی چند روز گذشته پایگاه خبری مازندمجلس با گفت و گوهایی با حسینی‌نیا رئیس شورای نگهبان استان مازندران و روابط عمومی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران نسبت به مدرک تحصیلی همت اله طاهرنژاد اقدام به شفاف سازی نموده است که طبق گفته مسئولین، وی دارای مدرک دکتری نمی‌باشد. (تشکیک در مدرک تحصیلی نامزد حوزه انتخابیه بابل/ توضیح دانشگاه تهران/ هشدار شورای نگهبان)

در همین رابطه برای تشریح علت جمع آوری برخی از بنرها و پوسترهای ایشان با عباسپور فرماندار ویژه شهرستان بابل گفت و گویی داشتیم.

وی پیرامون مسئله دکتری این نامزد انتخابات بیان داشت: لفظ و حرف دکتری و استفاده از آن در پوسترها و بنرها و فضای مجازی ملاک و معیار نیست بلکه باید مدارک مورد تایید وزارت علوم را ارائه نماید که این مهم اتفاق نیفتاده است. لذا کلیه پوسترها و بنرهایی که از عنوان دکتری و یا هرگونه ادعای فارغ التحصیلی در مقطع دکتری از دانشگاه تهران کذب بوده و کلیه این پوسترها غیرقانونی می‌باشند و از این حیث دستور به جمع آوری پوسترها و بنرهای ایشان دادیم.

عباسپور پیرامون قطع و اندازه اقلام تبلیغاتی بیان داشت: ما پیش از شروع ایام رسمی انتخابات به هر دو نامزد اعلام داشتیم که کلیه اقلام تبلیغاتی خود را به فرمانداری ارائه نمایند که تاکنون یکی از نامزدهای انتخابات نسبت به اجرای قانون کوتاهی کرده  و اقدام به چاپ و توزیع پوسترهایی در اندازه‌های غیر قانونی نموده است. چرا که اندازه‌های قانونی برای چاپ عکس 10 در 15 و برای هرگونه بروشور یا متن 20 در 15 می‌باشد.

فرماندار ویژه بابل پیرامون استفاده از لوگوی حزب اعتدال و توسعه در بنرها و بروشورهای یکی از نامزدهای انتخابات توضیح داد: استفاده از هرگونه لوگوی احزاب و تشکل‌های سیاسی نیازمند ارائه مجوز رسمی آن حزب به فرمانداری می‌باشد که تاکنون هیچگونه مجوزی به فرمانداری بابل ارائه نشده است.

وی پیرامون اینکه چرا تاکنون فرمانداری بابل اقدام به اعلام موضع رسمی و صدور بیانیه ننموده است، بیان داشت: وی برای جمع آوری پوسترها و بنرهایی که حاوی عنوان مدرک دکتری و فارغ التحصیلی مقطع دکتری هست، از فرمانداری بابل 24 ساعت زمان خواست و ما نیز به اعتبار حرف ایشان مهلت دادیم و اعلام موضع نکردیم.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حوزه بابل - انتخابات بابل - نماینده مجلس بابل -

نظر شما در مورد : مجوز استفاده از لوگوی حزب اعتدال و توسعه به فرمانداری بابل ارائه نشده است/ استفاده از عنوان (دکتری) دلیل جمع آوری بنرهای طاهرنژاد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها