مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 27815 -تاریخ انتشار : شنبه 04 اردیبهشت 1395 -ساعت : 13:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن
برخی با روش‌های قیم‌مآبانه نامزد خود را به مردم تحمیل می‌کنند/ نیازآذری می‌تواند فرد مفیدتری در مجلس باشد

خسروی فعال سیاسی اصلاح طلب:

برخی با روش‌های قیم‌مآبانه نامزد خود را به مردم تحمیل می‌کنند/ نیازآذری می‌تواند فرد مفیدتری در مجلس باشد

اختصاصی مازندمجلس: کامبیز خسروی فعال سیاسی اصلاح طلب بابل گفت: موضوعات تخریب معمولا در مسائل حاشیه‌ای هست مثلا روی فعالیت‌های عمرانی نیازآذری ورود پیدا نمی‌کنند چون در این حوزه، آقای نیاز عملکردی مناسب و مستند دارد

اختصاصی مازندمجلس: کامبیز خسروی فعال سیاسی اصلاح طلب بابل، در گفتگو با مازندمجلس به تشریح وضعیت حوزه انتخابیه بابل پرداخت. وی کارشناس ارشد نفت و دارای تحصیلات مدیریت اجرایی هست که بیش از 20 سال سابقه اجرایی در وزارتخانه‌ها و شرکت‌های مختلف دولتی را در کارنامه دارد. همچنین در انتخابات مجلس ششم نیز یکی از نامزدهای مطرح حوزه انتخابیه بابل بوده است و سال‌ها فعالیت‌های حزبی خود را در  حزب کارگزاران ادامه داده است.

 

برای مردم اخلاق و رقابت سالم اهمیت دارد

خسروی، با بیان اینکه انتخابات حوزه بابل، مثل بسیاری از حوزه‌های دیگر کشور به دور دوم کشیده شد، گفت: دور پنجم انتخابات مجلس بابل نیز به دور دوم کشیده شد تنها اتفاقی که در این دوره متفاوت و نامانوس است رواج بداخلاقی‌های انتخاباتی است.

عضو هيئت رئيسه فدراسيون شمشيربازى جمهورى اسلامى ايران با اظهار اینکه انتظار می‌رود با برگزاری دوره‌های مختلف انتخابات، شاهد حذف بداخلاقی ها، تهمت‌ها و تخریب‌ها باشیم، افزود: بهتر این است هر کاندیدا به بیان توانمندی و شناسایی اقدامات و فعالیت های خود بپردازد نه اینکه با تخریب دیگران، خود را بالا بکشند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب بابل، تصریح کرد: من اعتقادم این است که فرصت تبلیغات و شناساندن اندک است و در این زمان حتی نمی‌توان به طور کامل به بیان توانمندی و شناسایی اهداف نامزد موردنظر پرداخت، حالا برخی به تخریب رقبا روی می‌آورند واقعا جای تعجب دارد!

خسروی، با بیان اینکه جوسازی و تخریب رقیب، نخ‌نما و کهنه شده است، گفت: برای مردم اخلاق و رقابت سالم اهمیت دارد و به خوبی متوجه چنین حربه‌هایی جهت حذف رقیب می شوند.

 

برخی با روش‌های قیم‌مآبانه نامزد خود را به مردم تحمیل می‌کنند

وی، با اشاره به تک‌محوری عمل کردن برخی در انتخابات، اظهار کرد: این در شان نامزدها، نمایندگان و مردم بابل نیست که برخی خود را تصمیم‌گیرنده و تمام‌کننده انتخابات می‌دانند و می‌خواهند با روش‌های قیم‌مآبانه، نامزد خود را به مردم تحمیل کنند سرنوشت و آینده آن‌ها را با غرور و خودخواهی تعیین کنند.

نامزد دوره ششم انتخابات مجلس بابل، با تاکید بر اینکه تصمیم گیرنده نهایی انتخابات مردم هستند، گفت: در دهم اردیبهشت مشخص می‌شود که مردم خواهان چنین تفکراتی نیستند و اجازه نمی‌دهند کسانی از سر غرور آینده آنها را به دست گیرند.

 

نیازآذری می‌تواند فرد مفیدتری در مجلس باشد

خسروی، با اشاره به سکوت اصلاح طلبان بابل و لیست امید، بیان کرد: اکنون که آن‌ها، انتخاب نامزد این حوزه را آزاد اعلام کردند بنده با شناختی که از وضعیت بابل، نامزدها و مسائل دیگر دارم به آقای نیازآذری رسیدم و احساس می‌کنم وی می‌تواند فرد مفیدتری برای حوزه باشد.

وی، با بیان اینکه فضای تخریب و تهمت برای حسین نیازآذری بسیار شدید بوده، گفت: موضوعات تخریب معمولا در مسائل حاشیه‌ای هست مثلا روی فعالیت‌های عمرانی وی ورود پیدا نمی‌کنند چون در این حوزه، آقای نیاز عملکردی مناسب و مستند دارد.

فعال سیاسی اصلاح طلب بابل، افزود: بنده آقای نیاز را فردی اخلاقی می‌دانم و اعتقاد دارم با توجه به مشکلات فراوانی که مجلس نهم داشت کارنامه وی قابل قبول است.

خسروی، با بیان اینکه مسلما آقای نیاز نیز دارای ایراداتی هستند، افزود: مهمترین خصوصیات وی، اخلاقی بودن و سابقه اجرایی و مدیریتی بالا است ضمن اینکه از خانواده‌ای هستند که همه توان خود را برای انقلاب گذاشتند و همدلی و همسویی خوبی با دولت داشته است.

 

ترکیب نجفی- نیاز برای بابل موثر است

وی، با اظهار اینکه ترکیب نجفی- نیاز برای بابل موثر است، گفت: منتخب نخست ما چهره‌ای دیپلمات و بسیار شایسته است که با مقبولیت عمومی وارد مجلس شده و در انتخابات دور دوم نیز بسیار حساب شده عمل می‌کند و وارد مسائل حاشیه‌ای نمی‌شود.

مدیر با سابقه بابل، با اشاره به منتخبین دهمین دوره انتخابات مجلس مازندران، اظهار کرد: ترکیب نمایندگان مازندران در مجلس دهم، ترکیب خوب و قدرتمندی است و ما در دوره‌های اخیر چنین ترکیبی را شاهد نبودیم.

خسروی، افزود: آقای یوسف‌نژاد در کشور بسیار جایگاه خوبی دارد و قوی و با تجربه عمل می‌کند. آقای دامادی بسیار جوان شجاعی است و حیف بود وی به مجلس راه پیدا نمی‌کرد. آقای یوسفیان‌ملا نیز بسیار باتجربه است و دیگران چون آقای نانواکناری و.... نیز سوابق درخشانی دارند.

وی، تصریح کرد: در کنار چنین نمایندگانی حضور آقای نیاز که سی سال تجربه خدمت با یک دوره نمایندگی مجلس، می‌تواند برای بابل و مازندران مفید باشد.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کامبیز خسروی - حسین نیازآذری - نماینده بابل -

نظر شما در مورد : برخی با روش‌های قیم‌مآبانه نامزد خود را به مردم تحمیل می‌کنند/ نیازآذری می‌تواند فرد مفیدتری در مجلس باشد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها