مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 27962 -تاریخ انتشار : شنبه 04 اردیبهشت 1395 -ساعت : 18:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن
حمایت قاطع خانه کشاورز از حسین نیازآذری/ کشاورزان نام نیازآذری را در صندوق‌ها نشاء خواهند کرد

دبیر خانه کشاورز شهرستان بابل:

حمایت قاطع خانه کشاورز از حسین نیازآذری/ کشاورزان نام نیازآذری را در صندوق‌ها نشاء خواهند کرد

اختصاصی مازندمجلس: بخش کشاورزی و کشاورزان بابل، باید برای خود حقی قائل شوند و کسی را راهی مجلس کنند که در این بخش یاری‌گر باشد/ با همه کشاورزان هماهنگ کردیم که جمعه 10 اردیبهشت را با شعار روز نشاء در صندوق رای این روز را به شرکت در انتخابات تخصیص دهند تا 4 سال آینده خود را تضمین نمایند از این حیث مطمئن باشید کشاورزان در دور دوم انتخابات، ابتکار عمل را در دست خواهند گرفت و با لباس کشاوری نام نیاز آذری را در صندق ها نشاء خواهند کرد.

اختصاصی مازندمجلس: سید نصرا... هاشمی کمانگر فارغ‌التحصیل مهندسی کشاورزی از دانشگاه تهران از زمان تشکیل خانه کارگر در سال 81 تاکنون دبیر خانه کشاورز شهرستان بابل بوده همچنین وی عضوهیات اجرایی خانه کشاورز مازندران نیز هست.

هاشمی با بیان اینکه در دور اول انتخابات در  ستاد 2 نامزد (نجفی و نیازآذری) فعال بودیم، اظهار کرد: برای آقای نجفی بیشتر کار کردیم چون تصور ما این بود که آقای نیازآذری به عنوان گزینه اول راهی مجلس می‌شود و می‌باید از آقای نجفی بیشتر حمایت کنیم از آنجا که مردم برای سوابق و عملکرد علی نجفی احترام خاصی قائل بودند وی نفر اول شد و اقای نیازآذری به دور دوم رسید.

وی، با اشاره به رقابت نیازآذری و طاهرنژاد در دور دوم انتخابات بابل، افزود: بنده اعتقاد دارم که بخش کشاورزی و کشاورزان بابل، باید برای خود حقی قائل شوند و کسی را راهی مجلس کنند که در این بخش یاری‌گر باشد.

دبیر خانه کشاورز بابل، با بیان اینکه آقای نجفی با حمایت همه اقشار و بخصوص اصلاح‌طلبان و حامیان دولت، وارد مجلس شد، تصریح کرد: سزاوار است با توجه به شرایط بابل، نماینده‌ای هم در بخش کشاورزی و برای کمک به کشاورزان داشته باشیم.

هاشمی، با اظهار اینکه 3 نفر از نمایندگان مازندران (یوسفیان، رضیان و نجفی) با تخصص حقوق وارد مجلس شده‌اند، گفت: رشته تحصیلی اقای طاهرنژاد نیز حقوق می‌باشد و اینکه هر دو نماینده شهرستان از یک رشته تحصیلی (حقوق) باشند چندان زیبنده نیست و می‌طلبد یک نماینده با تخصص کشاورزی داشته باشیم.

وی، تجربه نیازآذری را دومین دلیل انتخاب وی، اعلام کرد و ادامه داد: نجفی به دلیل دوری از حوزه و فعالیت ملی در  تهران، نیازمند یک همراه باتجربه چون نیازآذری (به دلیل تجربه کاری در 3 وزارتخانه جهاد کشاورزی، وزارت کشور و نیرو) هست تا به کمک هم به آبادانی بابل بپردازند.

عضوهیات اجرایی خانه کشاورز مازندران، افزود: مطالبات کشاورزی بخش بابل با توجه به توانمندی‌های بابل، ما را وادار می‌کند که یک نماینده عضو کمیسیون کشاورزی داشته باشیم چرا که حوزه ما حوزه کشاورزی هست.

دبیر خانه کشاورز شهرستان بابل با بیان اینکه برخی سعی در افزودن طاهرنژاد در لیست امید داشتند، گفت: عقلانیت ایجاب می‌کند یک نماینده معتدل سیاسی در حوزه داشته باشیم و انتخاب را به دست مردم بسپاریم نه جریان‌های سیاسی.

وی، با اشاره به شعار سال 95 (اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل) اظهار کرد: تجربه نشان داده است در تحقق اقتصاد مقاومتی در حوزه کشاورزی بهتر از صنعت و تجارت عمل کردیم به همین دلیل اکثر استان‌ها به این نتیجه رسیدند که در این حوزه بیشتر وارد عمل شوند.

 وی پیرامون حضور کشاورزان در دور دوم انتخابات با توجه به همزمانی فصل نشا بیان داشت: با همه کشاورزان هماهنگ کردیم که  جمعه 10 اردیبهشت را با شعار روز نشاء در صندوق رای این روز را به شرکت در انتخابات تخصیص دهند تا 4 سال آینده خود را تضمین نمایند از این حیث مطمئن باشید کشاورزان در دور دوم انتخابات، ابتکار عمل را در دست خواهند گرفت و با لباس کشاورزی نام نیاز آذری را در صندق ها نشاء خواهند کرد.

پیگیری نیازآذری برای قرارگرفتن برنج ایرانی در سبد کالا

گفتنی است حسین نیازآذری نماینده مردم بابل در کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس شورای اسلامی در چهار سال گذشته عملکرد خوبی در عرصه کشاورزی استان مازندران داشته که از جمله می‌توان به اصرار و پیگیری مداوم برای جای دادن برنج ایرانی در سبد کالایی بود که در چند نوبت دولت روحانی به اقشار مختلف مردم داد.

پیش از آن قرار بود در سبد کالا از برنج خارجی استفاده شود که با پیگیری نیازآذری، برنج ایرانی جایگزین برنج خارجی شد و بیش از 20 هزار تن برنج از کشاورزان مازندرانی برای این امر خریداری شد.

تذکر حسین نیازآذری در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با قرار گرفتن برنج ایرانی در سبد کالا را می‌توانید از این آدرس ببینید

همچنین نیازآذری تلاش بسیار زیادی در بحث ممنوعیت واردات برنج در جهت حمایت از کشاورزان داخلی انجام داد.


حمایت قاطع خانه کشاورز از حسین نیازآذری/ کشاورزان نام نیازآذری را در صندوق‌ها نشاء خواهند کرد

حمایت قاطع خانه کشاورز از حسین نیازآذری/ کشاورزان نام نیازآذری را در صندوق‌ها نشاء خواهند کرد

حمایت قاطع خانه کشاورز از حسین نیازآذری/ کشاورزان نام نیازآذری را در صندوق‌ها نشاء خواهند کرد

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کشاورزان - بابل - انتخابات - حسین نیازآذری - هاشمی - خانه کشاورز -

نظر شما در مورد : حمایت قاطع خانه کشاورز از حسین نیازآذری/ کشاورزان نام نیازآذری را در صندوق‌ها نشاء خواهند کرد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها