مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 28786 -تاریخ انتشار : دوشنبه 06 اردیبهشت 1395 -ساعت : 10:55

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نمایندگی مجلس را برای همه بابلی‌ها می‌خواهم/ هیچ کشاورزی از من نپرسید اصلاح طلبم یا اصولگرا/ همه مناسبات را بر اساس منافع بابل تعیین می‌کنم

حسین نیازآذری نماینده مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با مازندمجلس؛

نمایندگی مجلس را برای همه بابلی‌ها می‌خواهم/ هیچ کشاورزی از من نپرسید اصلاح طلبم یا اصولگرا/ همه مناسبات را بر اساس منافع بابل تعیین می‌کنم

اختصاصی مازندمجلس: جوانان ما بیش از هرگونه خط کشی سیاسی به اشتغال و ازدواج نیازمند‌ند و مفتخرم اکثر نطق‌هایم در مجلس پیرامون معیشت و زندگی بوده و بیش از آنکه زمان مجلس را برای کشمکش‌های سیاسی صرف نمایم برای جذب اعتبارات خرج کرده‌ام/ میز نمایندگی مجلس را در 4 سال گذشته در رهن و اجاره هیچ کس قرار نداده‌ام/ باید به جای دسته بندی‌های سیاسی یک محور و فصل مشترک تعریف کنیم و آن بابل است

اختصاصی مازندمجلس: حسین نیازآذری نماینده مردم بابل در مجلس نهم و نامزد راه یافته به مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در گفت‌و گو با مازندمجلس اظهار داشت: بنده در دولت آیت الله هاشمی رفسنجانی مدیر بوده‌ام و در زمان دولت احمدی‌نژاد که بنده کسوت نمایندگی مجلس را داشتم همیشه به عنوان یک منتقد براساس مسائل تخصصی بوده‌ام لذا بیش از آنکه اولویتم مسائل سیاسی باشد عملیاتی و اجرایی  شدن برنامه‌ها بوده است.

 

وی ادامه داد: افتخار می‌کنم که توانستم حاصل دسترنج کشاورزان غیور بابلی را در سبد کالای دولت قرار دهم و از منتقدان همیشگی واردات بی‌رویه برنج بوده‌ام چراکه هیچ‌گاه هیچ کشاورزی از من نپرسیده است که اصلاح طلبم یا اصولگرا.

 

نیازآذری پیرامون مواضع سیاسی خود نیز اظهار داشت: مفتخرم و در نزد وجدان خود آرام و آرمیده‌ام که به قولی که به مردم داده‌ام پایبند بوده‌ام و هرگز عروسک دستی برخی خواص و جریانات سیاسی نشده‌ام، همواره از اصولگرای معتدل و اصلاح طلبان اصیل حمایت کرده و نسبت به جریان انحرافی موضع داشته‌ام.

 

وی پیرامون مرحله دوم انتخابات مجلس دهم در بابل نیز بیان داشت: بنده معتقدم شهرستان بابل مزیت‌های بومی و نسبی خود را دارد که هرگونه سیاسیت‌ها و جذب سرمایه‌گذاری‌ها و... باید متناسب با این ظرفیت‌ها باشد همچنین در انتخاب مدیران و نمایندگان نیز باید به این مزیت‌های بومی و نسبی توجه کرد و باید مناسب با تجربه و تخصص نامزدها و آنچه که بابل به آن نیاز دارد دست به انتخاب زد.

 

نیازآذری بیان داشت: امروز مردم بابل از کشمکش‌های سیاسی خسته شده‌اند و اقدامات عملیاتی و اجرایی را بیشتر می‌پسندند لذا فارغ از هرگونه زنده باد و مرده باد باید دست به اقدام و عمل زد.

 

نماینده مردم بابل گفت: من همه کسانی که منتقد بنده هستند و در میتینگ‌های سیاسی انتقاداتی دارند را دوستان خود می‌دانم و قطعا از فردای انتخابات از ظرفیت‌های آنان بهره‌خواهم گرفت چراکه ما با همه اختلاف نظرها در مسئله بابل اشتراک نظر داریم چراکه بنده ابتدا به بابل می‌اندیشم و همه مناسبات را بر اساس منافع بابل تعیین می‌کنم.

 

وی تصریح کرد: اگر حامی دولتم به این علت است که منابع مالی بیشتری را برای بابل جذب نمایم اگرچه در حالت کلان نیز این دولت قابل دفاع می‌باشد و در برخی موارد هم قابل نقد.

 

حسین نیاز آذری ادامه داد: بنده میز نمایندگی مجلس را در 4 سال گذشته در رهن و اجاره هیچ کس قرار نداده‌ام و اگر مردم غیور و قدرشناس بابل بازهم به این فرزند خود اعتماد کنند مطمئن باشند نیازآذری  رای اعتماد مردم بابل را فقط برای مردم بابل خرج خواهد کرد.

 

نیازآذری با ذکر این نکته که امروز اگر شهرهای مازندران بخواهد الگویی برای توسعه تعیین کنند، آن الگو نباید اصفهان، بلکه باید بابل بزرگ باشد، افزود: بنده کرسی نمایندگی مجلس را برای همه بابلی‌ها می‌خواهم و اعتقاد به قشری نگری و نگاه منطقه‌ای ندارم. ما باید به جای دسته بندی‌های سیاسی یک محور و فصل مشترک تعریف کنیم و آن بابل است.

 

نیازآذری با اشاره به حمایت هر دو حزب اصلاح طلب و اصولگرای بابل از وی، ادامه داد: بنده با همین دیدگاه ضمن آنکه در لیست گروه‌های سیاسی قرار نگرفتم اما از حمایت آنان بهره‌برده‌ام و در مرحله دوم انتخابات نیز از همه ظرفیت‌های اصلاح طلب و اصولگرا بهره خواهم برد.

 

نیاز آذری با اشاره به 4 سال نمایندگی خود در مجلس بیان داشت: مفتخرم که در 4 سال دوره نمایندگی خود با برادر ارزشی و مومن خود جناب حجت الاسلام ناصری دفتر مشترک داشتم و بعدها نیز با افتخارِ شهرم یعنی جناب آقای نجفی و سایر همکارانم در استان همکاری کاملی خواهم داشت.

 

نماینده مردم بابل افزود: جوانان بابل، زنان، کشاورزان، بازاریان، مهندسان، پزشکان، فرهنگیان و همه اصناف مختلف امروز نیازمند هم افزایی نیروهای ملی و استانی‌اند.

 

وی با اشاره به نیاز جوانان امروز، گفت: امروز جوانان ما بیش از هرگونه خط کشی سیاسی به اشتغال و ازدواج نیازمند‌ند چرا که بزرگترین خدمت برای سلامت جامعه ایجاد بستر ازدواج برای جوانان است و بنده مفتخرم که اکثر  نطق‌هایم در مجلس پیرامون معیشت و زندگی بوده است.

 

نیازآذری در انتها افزود: از حامیان جدی افزایش وام ازدواج جوانان بوده‌ام، با واردات بی رویه برنج مخالف کرده و بیش از آنکه زمان مجلس را برای کشمکش‌های سیاسی صرف نمایم برای جذب اعتبارات خرج کرده‌ام.


نمایندگی مجلس را برای همه بابلی‌ها می‌خواهم/ هیچ کشاورزی از من نپرسید اصلاح طلبم یا اصولگرا/ همه مناسبات را بر اساس منافع بابل تعیین می‌کنم

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حسین نیازآذری - نیازآذری - مصاحبه با نیازآذری - نماینده بابل -

مطالب مرتبط با : نمایندگی مجلس را برای همه بابلی‌ها می‌خواهم/ هیچ کشاورزی از من نپرسید اصلاح طلبم یا اصولگرا/ همه مناسبات را بر اساس منافع بابل تعیین می‌کنم
نظر شما در مورد : نمایندگی مجلس را برای همه بابلی‌ها می‌خواهم/ هیچ کشاورزی از من نپرسید اصلاح طلبم یا اصولگرا/ همه مناسبات را بر اساس منافع بابل تعیین می‌کنم

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها