مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 28862 -تاریخ انتشار : دوشنبه 06 اردیبهشت 1395 -ساعت : 13:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن
خاطره‌ای از واکنش انجمن‌ صنفی کارگران استان‌های دیگر به یک اقدام نیازآذری!

"خوشتر آن باشد که سِر دلبران/ گفته آید در حدیث دیگران"

خاطره‌ای از واکنش انجمن‌ صنفی کارگران استان‌های دیگر به یک اقدام نیازآذری!

اختصاصی مازندمجلس: پورچالی رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمانی بابل گفت: نیازآذری واقعا دردآشنا است و هم وضعیت کارگران را درک می‌کند و تا موضوعی به نتیجه نرسد کار را رها نمی‌کند و این برای ما بسیار باارزش است/در این جلسه از نمایندگان دعوت شد که حضور پیدا کنند. اولین نماینده‌ای که در جلسه حضور پیدا کرد آقای نیاز بود... /از همه جامعه کارگری به خصوص کارگران ساختمانی بابل خواسته‌ام که حتما خود و خانواده‌هایشان به آقای نیازآذری که نماینده‌ای دردآشنا است رای دهند

اختصاصی مازندمجلس: پورچالی رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمانی بابل در گفت‌وگو با مازندمجلس اظهار کرد: در بابل حدود 8000 کارگر ساختمانی داریم.

وی پیرامون عملکرد چهارساله حسین نیازآذری گزینه  خانه کارگر مازندران در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در بابل، گفت: در بحث بیمه کارگران ساختمانی آقای نیازآذری از حامیان اصلی کارگران در مجلس شورای اسلامی بود و هر زمانی که ما به عنوان نماینده جامعه کارگران استان در مجلس حضور پیدا می‌کردیم ایشان با روی باز به استقبال ما می‌آمد.

پورچالی ادامه داد: نیازآذری حتی برای پیگیری حقوق کارگران با نمایندگان دیگر در کمیسیون‌های مختلف رایزنی می‌کرد و تعامل بسیار خوبی با آقای محجوب داشت.

مشاور کانون انجمن صنفی کارگران سراسر کشور افزود: نیازآذری در تمامی زمینه‌های جامعه کارگری همسو با تصمیمات تشکلات کارگری بود و به کارگران کمک بسیاری کرد.

پورچالی همچنین به ذکر خاطره‌ای پرداخت: در سال گذشته برای پیگیری بیمه تشکلات کارگری کشور به همراه انجمن‌های استان‌های دیگر به مجلس شورای اسلامی رفته بودیم. موضوع جلسه مربوط به ماده 5 بیمه کارگران ساختمانی (تامین منابع مالی) بود. در این جلسه از نمایندگان دعوت شد که حضور پیدا کنند. اولین نماینده‌ای که در جلسه حضور پیدا کرد آقای نیاز بود. انجمن استان‌های دیگر از آقای نیازآذری خواستند به دنبال نمایندگان استان‌های آنها برود و آنها را به جلسه بیاورد. که آقای نیازآذری هم به دنبال دیگر نمایندگان رفت و آنها را آورد تا در جلسه حضور داشته باشند. انجمن استان‌های دیگر از این حرکت آقای نیاز تحت تاثیر قرار گرفتند و حتی گفتند باید به بابل بیایند و به آقای نیازآذری رای دهند!

پورچالی افزود: در آن جلسه به اینکه نماینده‌ای همچون نیازآذری در مازندران داریم واقعا افتخار کردیم که اینچنین پیگیر مسائل و مشکلات صنفی ما است و باعث غرور ما شد چرا که به قولی گفتنی "خوشتر آن باشد که سِر دلبران/ گفته آید در حدیث دیگران"

نیازآذری واقعا درد آشناست

دبیر کانون حِرَف انجمن‌های صنفی کارگران استان گفت: در 4 سال گذشته هرکجا که نیاز داشتیم آقای نیازآذری وارد شدند و به ما کمک کردند. ایشان واقعا دردآشنا است و هم وضعیت کارگران را درک می‌کند و تا موضوعی به نتیجه نرسد کار را رها نمی‌کند و این برای ما بسیار باارزش است و وظیفه اخلاقی ما این است که از ایشان حمایت کنیم. این حمایت به خاطر احترام به پیگیری‌ها و کمک‌های ایشان است.

پورچالی تصریح کرد: من برای دیگر نامزدها هم احترام قائلم ولی با توجه به فعالیت گسترده آقای نیازآذری در این چند سال وظیفه خودمان می دانیم که از ایشان حمایت کنیم و حتما به ایشان رای دهیم.

وی در پایان افزود: بنده از همه جامعه کارگری به خصوص کارگران ساختمانی بابل چه رو در رو و چه به صورت پیام خواسته‌ام که حتما خود و خانواده‌هایشان به آقای نیازآذری که نماینده‌ای دردآشنا است رای دهند.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کارگران نیازآذری - نیازآذری و کارگران -

نظر شما در مورد : خاطره‌ای از واکنش انجمن‌ صنفی کارگران استان‌های دیگر به یک اقدام نیازآذری!

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها