مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 28897 -تاریخ انتشار : دوشنبه 06 اردیبهشت 1395 -ساعت : 13:55

چاپ به اشتراگ گذاشتن
لیست امید در دور دوم انتخابات در کشور پیروز می‌شود/ دکتر عارف سزاوار ریاست مجلس است/ اعتدال، یکی از فصل‌های جریان اصلاحات است

رحیمی عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی مهندسان ایران:

لیست امید در دور دوم انتخابات در کشور پیروز می‌شود/ دکتر عارف سزاوار ریاست مجلس است/ اعتدال، یکی از فصل‌های جریان اصلاحات است

اختصاصی مازندمجلس: با توجه به پیروزی قاطع لیست اصلاحات در پایتخت و بعضی از شهرستان‌های کشور با سرلیستی دکتر عارف و حمایت جریان ها و گروه‌های اصلاح‌طلبی و شخصیت‌های بازر این جریان در کشور به نظر می‌رسد که ریاست مجلس به جریان اصلاحات و حامی دولت برسد

اختصاصی مازندمجلس: محمد رحیمی، در گفتگو با مازندمجلس درباره انتخابات دور دوم مجلس در مازندران، اظهار کرد: در مرحله اول انتخابات مجلس دهم، مردم کشور به جریان اصلاحات و اصلاح‌طلبی و حامیان دولت اقبال خوبی نشان داده‌اند و همه با توجه به اینکه در برخی از حوزه‌های انتخابیه کاندیدای اول جریان اصلاحات نتوانسته بودند جواز ورود به رقابت را بگیرند اما آراء مردم به سمت کاندیدای لیست اصلاح طلبان (لیست امید) رفت.

وی، افزود: پس جریان اصلاح و اصلاح‌طلبی، امروزه به عنوان یک پدیده اثرگذار در حرکت‌های اجتماعی که به نوعی وفادار به نظام و انقلاب بوده ، خود را درون نظام می‌بیند و مورد توجه قاطبه مردم از جمله نخبگان، دانشگاهیان، متخصصان، کشاورزان و... می‌باشند.

عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی مهندسان ایران، تصریح کرد: اصلاح و اصلاحات حرکتی تدریجی، آرام، پذیرش وضع موجود، بهبود تدریجی به صورت مسالمت‌آمیز و... است.

رحیمی، با اظهار اینکه جبهه فراگیر اصلاحات گستره نامحدودی در نظام جمهوری اسلامی دارد که هر یک از فصل‌های اصلاح‌طلبی می‌تواند جریان‌های خاصی را در بر گرفته باشد، گفت: پدیده اعتدال یکی از فصل‌های مهم جریان اصلاح‌طلبی است که در دولت یازدهم آغاز شد، با مجلس دهم شروع به وزیدن کرد و با تثبیت دولت در سال 96 به سرانجام خواهد رسید.

دبیر انجمن اسلامی مهندسان مازندران، با توجه به اثرگذاری جریان اصلاح‌طلبی در زندگی روزمره مردم که به سمت شکوفایی، رشد، توسعه آداب و فرهنگ جامعه هست، افزود: با در پیش بودن مرحله دوم انتخابات مجلس دهم که سمت و سوی حرکت اصلاحی به سمت لیست اصلاح‌طلبان هست، پیش‌بینی می‌شود که در مرحله دوم نیز، لیست امید پیروز انتخابات شوند.

وی، تصریح کرد: با توجه به پیروزی قاطع لیست اصلاحات در پایتخت و بعضی از شهرستان‌های کشور با سرلیستی دکتر عارف و حمایت جریان ها و گروه‌های اصلاح‌طلبی و شخصیت‌های بازر این جریان در کشور به نظر می‌رسد که ریاست مجلس به جریان اصلاحات و حامی دولت برسد.

موسس و عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات (احزاب) استان، در پایان گفت: اصلاح طلبان و شخصیت‌های برجسته این جریان درانتخابات ریاست‌جمهوری سال 92 با کمک دکتر عارف باعث پیروزی ریاست‌جمهوری دولت یازدهم شدند در نتیجه با در نظر گرفتن جمیع جهات، شرایط حکم می‌کند که ریاست مجلس دهم به دکتر عارف برسد.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : -

نظر شما در مورد : لیست امید در دور دوم انتخابات در کشور پیروز می‌شود/ دکتر عارف سزاوار ریاست مجلس است/ اعتدال، یکی از فصل‌های جریان اصلاحات است

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها