مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 29302 -تاریخ انتشار : سه شنبه 07 اردیبهشت 1395 -ساعت : 10:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جوّ انتخاباتی به سوی نیازآذری برگشت

حسن احمدزاده:

جوّ انتخاباتی به سوی نیازآذری برگشت

اختصاصی مازندمجلس: جوّ انتخاباتی در ابتدا به نفع همت‌ا... طاهرنژاد بود ولی رفته رفته جو برگشت و مردم خواهان ادامه حضور حسین نیازآذری در مجلس هستند/ امیدواریم انتخاب مردم در 10 اردیبهشت بگونه‌ای باشد که پارلمان شهری بابل در کنار آقای نیاز بتواند به روند توسعه و سازندگی این شهر ادامه دهد

اختصاصی مازندمجلس: سه روز دیگر مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار میشود و حوزه انتخابیه بابل یکی از دو حوزه ای است که در آن دو کاندیدا به دور دوم راه یافته اند. برای اطلاع از آخرین ذایقه مردم شهر بابل، پایگاه خبری مازندمجلس به سراغ دیگر نمایندگان بابل در شورای اسلامی شهر رفته تا نظر شخصی آنها را در مورد انتخابات پیش رو بداند.

نیازآذری مردی عملگرا است

حسن احمدزاده عالمی لیسانس عمران عضو شورای اسلامی شهر بابل در گفت و گو با مازندمجلس، با اشاره به فضای مناسب برای دور دوم انتخابات، گفت: جوّ انتخاباتی در ابتدا به نفع همت‌ا... طاهرنژاد بود ولی رفته رفته جو برگشت و مردم خواهان ادامه حضور حسین نیازآذری در مجلس هستند.

وی، با بیان اینکه آقای نیاز با توجه به تجربه‌ای که دارد با مشکلات شهر آشنایی دارد، افزود: در حوزه شورای شهر نیز در حد توان خود یاریگر بوده و در پروژه آبرسانی بابل، پارک پردیس و دیگر کارهای زیربنایی در جذب اعتبارات  و سرمایه‌گذار تاثیرگذار بوده است.

احمدزاده، با بیان اینکه نیازآذری فردی با اخلاق و انقلابی است، گفت: وی هرگز زاویه‌ای با نظام و ولایت فقیه نداشته و مردی عملگرا هست.

وی، تصریح کرد: کمربندی جنوبی بابل بیش از 13 سال راکد مانده بود که در دوره آقای نیاز اقدامات خوبی در این باره انجام شد.

احمدزاده، اضافه کرد: امیدواریم انتخاب مردم در 10 اردیبهشت بگونه‌ای باشد که پارلمان شهری بابل در کنار آقای نیاز بتواند به روند توسعه و سازندگی این شهر ادامه دهد.

گفتنی است روز گذشته دابوئیان مشاور شهردار بابل و تنی چند از مدیران شهری ضمن حضور در ستاد انتخاباتی نیازآذری حمایت خود را از ایشان اعلام داشتند.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : -

نظر شما در مورد : جوّ انتخاباتی به سوی نیازآذری برگشت

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها