مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 29404 -تاریخ انتشار : سه شنبه 07 اردیبهشت 1395 -ساعت : 12:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پارلمان شهری بابل نظر مساعدتری روی نیازآذری دارد/ زوج نیاز- نجفی مناسب‌ترین گزینه برای توسعه بابل هست

مرمر فیروزپور:

پارلمان شهری بابل نظر مساعدتری روی نیازآذری دارد/ زوج نیاز- نجفی مناسب‌ترین گزینه برای توسعه بابل هست

اختصاصی مازندمجلس: فیروزپور با بیان اینکه بنده با توجه به 4 دوره حضور در شورای شهر، با نمایندگان زیادی کار کردم و ارزیابی کافی از عملکرد آن‌ها دارم، افزود: در این دوره از انتخابات آقای نیازآذری را مناسب‌تر می‌دانم چون تجربه، صداقت، سلامت وی زبانزد است

اختصاصی مازندمجلس: مرمر فیروزپور، نائب رئیس و مسئول کمیسیون سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شورا‌، با چهار دوره حضور در شورای اسلامی شهر بابل، یکی از با سابقه‌ترین اعضای این دوره شورای اسلامی شهر بابل است.

وی در گفتگو با مازندمجلس، اظهار کرد: شور انتخاباتی لازم با توجه به فعالیت‌های دو نامزد به ویژه پس از شروع تبلیغات رسمی ایجاد شده و فعالیت جوانان نسبت به سایر اقشار جامعه بیشتر است.

فیروزپور با بیان اینکه بنده با توجه به 4 دوره حضور در شورای شهر، با نمایندگان زیادی کار کردم و ارزیابی کافی از عملکرد آن‌ها دارم، افزود: در این دوره از انتخابات آقای نیازآذری را مناسب‌تر می‌دانم چون تجربه، صداقت، سلامت وی زبانزد است.

بانوی عضو شورای اسلامی شهر بابل، با اشاره به اهمیت تجربه نامزدها، بیان کرد: نیازآذری در پست‌های مختلفی چون بخشداری، فرمانداری، مدیرکلی و نمایندگی سابقه دارد و می‌تواند در کنار آقای نجفی که سوابق دیپلماتیک ارزنده‌ای دارند بسیار موثر واقع شود.

فیروزپور، تصریح کرد: زوج نیاز- نجفی که می‌توانند مکمل خوبی برای هم باشند در حال حاضر مناسب‌ترین گزینه برای توسعه بابل هست.

وی با اشاره به اعتبارات خوبی که در دوره نمایندگی نیازآذری برای بابل جذب شد، گفت: امیدواریم کارهای زیربنایی همراه عقل و منطق را که این دوره در بابل شاهد بودیم در بین نمایندگان بابل و مازندران ادامه یابد.

فیروزپور، با بیان اینکه بنده به عنوان یک شهروند نظر شخصی خود را اعلام می‌کنم چون وظیفه روشنگری دارم، گفت: ما می‌خواهیم بین خوب و خوبتر، خوبتر را انتخاب کنیم برای همین پارلمان شهری بابل نظر مساعدتری روی آقای نیاز دارد.

گفتنی است حسن احمد زاده عالمی دیگر عضو شورای اسلامی بابل در گفت و گو با مازندمجلس، نیازآذری را گزینه مناسب برای مجلس شورای اسلامی دانست.

حسن احمدزاده عالمی: جوّ انتخاباتی به سوی نیازآذری برگشت

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : -

نظر شما در مورد : پارلمان شهری بابل نظر مساعدتری روی نیازآذری دارد/ زوج نیاز- نجفی مناسب‌ترین گزینه برای توسعه بابل هست

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها