مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 29466 -تاریخ انتشار : سه شنبه 07 اردیبهشت 1395 -ساعت : 15:09

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کفه ترازوی حمایت مردم به سمت نیازآذری سنگین‌تر است

حسن حسن نتاج:

کفه ترازوی حمایت مردم به سمت نیازآذری سنگین‌تر است

اختصاصی مازندمجلس: حسن حسن نتاج، عضو پزشک شورای اسلامی شهر بابل دلیل حمایت روزافزون جریان‌ها و گروه‌های مردمی از حسین نیازآذری را تجربه بالای وی در عرصه‌های مختلف مدیریتی، مردمی بودن، سابقه حضور به عنوان نماینده در مجلس و اشنایی با ظرفیت‌ها و معضلات حوزه انتخابیه بابل عنوان کرد

اختصاصی مازندمجلس: حسن حسن نتاج، عضو پزشک شورای اسلامی شهر بابل، فضای انتخابات حوزه بابل را مناسب دانست و گفت: گروه‌های سیاسی این حوزه بین دو نامزد تقسیم شدند و گروهی از اصلاح‌طلبان و اصولگرایان از طاهرنژاد و گروهی دیگر از نیازآذری، به طور رسمی و غیر رسمی حمایت کردند.

وی، افزود: هرچه به زمان انتخابات نزدیک‌تر می‌شویم کفه ترازوی حمایت مردم به سمت نیازآذری سنگین‌تر می‌شود.

حسن‌نتاج، دلیل حمایت روزافزون جریان‌ها و گروه‌های مردمی از حسین نیازآذری را تجربه بالای وی در عرصه‌های مختلف مدیریتی، مردمی بودن، سابقه حضور به عنوان نماینده در مجلس، اشنایی با ظرفیت‌ها و معضلات حوزه انتخابیه بابل، زحمتکش بودن، انقلابی بودن و ... عنوان کرد و گفت: نیازآذری مرحله به مرحله مدارج مدیریتی را طی کرده و اکنون وقت استفاده شهرستان (مدیران و مردم) از توانایی‌های وی هست.

عضو پزشک شورای اسلامی شهر بابل، ارتباط نیازآذری با پارلمان شهری را شایسته و قابل ستایش ارزیابی کرد و گفت: در این دوره خدمات ارزنده‌ای در مدیریت شهری انجام شد و امیدواریم با راهیابی آقای نیاز به مجلس، این روند ادامه داشته باشد.

حسن احمدزاده عالمی عضو شورای شهر بابل: جوّ انتخاباتی به سوی نیازآذری برگشت

مرمر فیروزپور نایب رئیس شورای شهر بابل: پارلمان شهری بابل نظر مساعدتری روی نیازآذری داردلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نیاز آذری - حسین نیاز آذری -

مطالب مرتبط با : کفه ترازوی حمایت مردم به سمت نیازآذری سنگین‌تر است
نظر شما در مورد : کفه ترازوی حمایت مردم به سمت نیازآذری سنگین‌تر است

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها